Otsing
Otsi Catweesi lehelt
Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 36 260€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Küsi pakkumist

Teenuse pakkuja on Swedbank Liisingu AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Värvivalik

Rallye Red
Sonic Grey Pearl
Championship White
Crystal Black Pearl
Polished Metal Metallic
Racing Blue

Hinnakiri

Civic Type R
Civic Type R Käigukast Kütus Erihind (km-ga)
2,0 Type R Sport Line MT 320 hj Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest. Manuaal Bensiin 36 260 € *363 € kuumakse
2,0 Type R GT Pack MT 320 hj Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest. Manuaal Bensiin 36 260 € *363 € kuumakse

Varustus

Civic Type R
S Standardvarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

Civic Type R

Tutvustus

Elav jõud, meeletu jõudlus.

Type R põhineb Honda sportautode ajalool ja jagab oma põhikomponente 10. põlvkonna Civicuga. See on täielikult ümber projekteeritud kuum luukpära, mis pakub oma klassis kõige meelierutavamat sõiduelamust nii liikluses kui ka võidusõidurajal.

Auto südameks on meelierutav 2,0 l VTEC turbomootor. Selle võimas 320 hj (pöördemoment 400 Nm) mootor päästab teis valla adrenaliini, kui kuulete kolme avaga väljalaske möiret.

Võim teie käeulatuses

Võite Type R-i sõiduomadusi muuta isegi juhtimise ajal – lemmikkurvile lähenedes võite selle jõuliseks läbimiseks lülituda režiimist “Sport” režiimi “+R”.
Režiim “Comfort”.Type R-il on uus seadistus “Comfort”, mis on mõeldud sujuvamaks ja säästlikumaks sõiduks.
Režiim “Sport”. See on Type R-i vaikesäte, mis pakub täpset juhitavust. See pakub auto optimaalset seadistust sõiduks teie lemmikteedel.
Režiim “+R”.Režiim “+R” on  loodud võidusõidurajal kasutamiseks. Type R muutub teile igas mõttes lähedaseks – te tunnetate seda ja kindlasti ka kuulete. Kui päästate selle valla, saate teada, mida tähendab elevus.

 

MUUTKE OMA AUTO VEELGI KUUMEMAKS

3 lisavarustuspaketti, mille hulgast valida :

Pakett Carbon Exterior
Kõik, mida üks autofanaatik vajab. Pakett sisaldab süsinikkiust peeglikorpuseid, B-piilari kaunistust, tagaluugi süsinikkiust spoilerit ja tagumise difuusori kaunistust.

Pakett Carbon Interior
Lisatavate süsinikkiust kaunistuspaneelidega saavad Type R-i salongis kokku stiil ja ülim sportlikkus. Punaste detailidega armatuurlaua, keskkonsooli ja esiuste paneelid on käsitsi viimistletud süsinikkiust osad.
Pakett Red Illumination
Valgustite kombinatsioon, mis loob salongis omapärase atmosfääri ja väljast vaadates annab erilise efekti. See pakett sisaldab punast armatuurlaua alust valgustust, lävepakuliistu ning uksepaneeli valgustust ja konsooli ribavalgusteid.