Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 35 451 €
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

REGISTREERU PROOVISÕIDULE

Teenuse pakkuja on Swedbank Liisingu AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Värvivalik

Crystal Black Pearl
Premium Crystal Red Metallic
Platium White Pearl
Sonic Gray Pearl
Premium Crystal Blue Metallic

Hinnakiri

Civic Hybrid
Civic Hybrid Käigukast Kütus Hind (km-ga)
2,0LCivic 5D Elegance Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500€ metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 35 451 € *400 € kuumakse
2,0LCivic 5D Sport Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500€ metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 37 007 € *418 € kuumakse
2,0LCivic 5D Advance Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500€ metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 40 962 € *462 € kuumakse

Varustus

Civic Hybrid
S Standardvarustus - Ei ole saadaval

Lisavarustus

Civic Hybrid

Tehnilised andmed

Civic Hybrid

Tutvustus

Täiesti uus Honda Civic

2022 aasta sügisel jõudis müügile 11nda põlvkonna luukpära Honda Civic e:HEV.  Uue mudeliga tähistab Honda 50 aasta möödumist oma esimese luukpära sõiduki loomisest. Civic e:HEV on teinud läbi väga suure muutuse. Eelmise põlvkonna mudelist on kaasa võetud vaid töökindlus ja kvaliteet.  Eesmärk oli luua auto, mis on ökonoomsem, mugavam, ruumikam, vaiksem, turvalisem. Auto millest saaks klientide uus lemmik.

 

Eriline disain

Uuel Civicul on elegantne sportlik välimus. Puhtad pinnad ja ümarad jooned räägivad aegumatust disainst. Hoolikalt valitud salongi materjalid rõhutavad kvaliteeti ja luksuslikkust. Suurendatud on klaaspindu, et tagada turvaline vaateväli juhile ja hea nähtavus reisijatele. 35 mm pikem teljevahe on võimaldanud disaineritel luua avarama ja mugavama salongiruumi.

Suured ekraanid ja BOSE helisüsteem

Parima varustusega Civicu juhtpaneeliks on uus 10,2 tolline värviline HD LCD. Uus Civic pakub intuitiivset teabe- ja meelelahutuspaketti, mida on võimalik juhtida üheksa tolliselt ekraanilt. Süsteem on varustatud juhtmevaba Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvusega. Tippvarustusega Civicust leiab 12 esmaklassilist BOSE kõlarit, mis tagavad kontserdiga sarnase helielamuse.

100% hübriid

Civic e:HEV on olemuselt elektriauto, mida ei ole vaja juhtmega laadida. 2,0 liitrine bensiinimootor töötab generaatorina ja toodab sõiduks vajaliku elektrienergia. Sarnane hübriidsüsteem on end juba  tõestanud CR-V ja Jazzi mudelitel. 135kw maksimaalne võimsus tagab sujuva ja turvalise sõidu igal kiirusel.  Uus hübriidsüsteem tagab madalaima kütusekulu ja väikese CO2 emissiooni.

Turvalisuse uus tase

Täiustatud juhiabisüsteem SENSING. Civicul on uus 100-kraadine laivaatekaamera ja täiustatud tuvastustehnoloogia, mis võimaldab veelgi täpsemini tuvastada jalakäijaid, teetähiseid, sõidukeid sh mootorrattaid ja jalgrattureid. Esimest korda on Honda varustatud sonaritega.

Kasutusel uus ohutustehnoloogia. Täiendavad turvatalad ustes. Esimesse põrkerauda on paigaldatud turvapaneelid, mis neelavad löögienergiat, et vähendada jala- ja põlvekahjustusi. Civicus on 11 turvapatja, sealhulgas tagaistmete külgpadjad, esiistmete põlvepadjad ning juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi.

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale