Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 25 325 €
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

REGISTREERU PROOVISÕIDULE

Teenuse pakkuja on Swedbank Liisingu AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Värvivalik

Premium Crystal Red Metallic (Elegance)
Premium Crystal Red Metallic (Advance)
Premium Crystal Red Metallic (Advance Sport)
Crystal Black Pearl (Elegance)
Crystal Black Pearl (Advance)
Midnight Blue Beam Metallic (Elegance)
Midnight Blue Beam Metallic (Advance)
Premium Sunlight White Pearl (Elegance)
Premium Sunlight White Pearl (Advance)
Platinum White Pearl (Advance Sport)
Urban Grey Pearl (Advance Sport)

Hinnakiri

JAZZ Hybrid
JAZZ Hybrid Käigukast Kütus Hind (km-ga)
1,5L Elegance Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500 € metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 25 325 € *286 € kuumakse
1,5LJazz Advance Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500 € metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 27 084 € *305 € kuumakse
1,5L Jazz Advance Sport Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500 € metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 28 141 € *317 € kuumakse

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale

Tutvustus

HÜBRIID, MIS SOBIB SINU ELUSTIILIGA

Tervitage jõulist ja täiustatud Jazz. Meie elektrifitseerimislubadust täitvatel mudelitel on kahe mootoriga hübriidajam, et tagada erk, sujuv ja ökonoomne sõit.
Uus hübriidajam on erk tänu võimsuse sujuvale suunamisele; see on sujuv tänu tipptasemel jõuülekandele ja täiustatud mugavale salongile; see on ökonoomne, tagades väikesed heitkogused ja suure ökonoomsuse uusima tehnoloogia abil. Lihtsamalt öeldes võite jätkata sõidu nautimist, olles täiesti kindel selles, et teie sõidukil on parimad sõiduomadused.

UUS VAATENURK

Uhiuus Jazz pakub panoraamvaadet teele, tänu millele saab juht tõelise laiekraanikogemuse.  See parandatud nähtavus pakub mitte ainult enesekindlust suurendavat sõiduasendit, vaid on ka tõeliselt kasulik ohutuse tagamisel.
Näidikupaneel on kujundatud nii, et oluline teave on nähtav põgusa pilguheiduga.  Horisontaalne 7-tolline TFT-ekraan asendab lihtsate funktsioonidega vanamoodsaid näidikuid ning aitab luua ruumikat ja kvaliteetset õhkkonda.

INTERNETIÜHENDUSEGA TEHNOLOOGIA 

Salongist leiate kõige täiustatumad ühendusvõimalused ning teabe- ja meelelahutusfunktsioonid. Uue Honda CONNECTi juurde kuuluvad 9-tolline puuteekraan, DAB-digitaalraadio ning rakendused Apple CarPlay™ ja Android Auto. Kui sellest veel ei piisa, saab teie nutitelefonis oleva rakenduse My Honda+ abil saata huvipunktid satelliitnavigatsioonisüsteemile ning sõidukit kaugelt lukustada ja lukust avada (saadaval valitud turgudel).

OHUTUSE JÄRGMINE TASE

Uhiuuel Honda Jazzil on uue põlvkonna Honda SENSING juhiabi- ja ohutussüsteemid. Need täiustatud süsteemid on kõigil varustustasemetel standardvarustuses ning nende hulka kuuluvad kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem, sõiduraja hoidmise abisüsteem, pimeala teabe funktsioon ja palju muud, mis aitavad tagada teie ja teie lähedaste turvalisust.

MUGAV ISTUMISASEND JA MAGIC SEATS

Esiistmed on laiemad ja neil on väsimust peletavad omadused, mis on tavaliselt limusiiniklassi kuuluvatel autodel.  Nimmetuge on täiustatud ja niigi ruumikas salongis on veelgi rohkem jalaruumi.
Suurte asjade vedamine pole Jazzi jaoks probleem, sest tagumised Magic Seats istmed saab täielikult alla lasta. See nutikas lahendus suurendab mitmekülgsust ning võimaldab mahutada eri kuju ja suurusega esemeid, et mahutada peale teie soovi järgi rohkem inimesi või pagasit.

HÜBRIIDAUTOD ON TULEVIK

Hübriidsõidukid aitavad meil liikuda heitmevaba ühiskonna poole. Meie eesmärk on selle saavutamiseks teha igal uuel mudelil märkimisväärseid täiustusi, laiendada oma hübriidsõidukite mudelivalikut ja tõtata edasi meie elektrifitseerimisteekonnal.