Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 28 233 €
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

REGISTREERU PROOVISÕIDULE

Teenuse pakkuja on Swedbank Liisingu AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Värvivalik

Fjord Mist Pearl
Crystal Black Pearl
Premium Crystal Red Metallic
Premim Sunlight White Pearl

Hinnakiri

Crosstar Hybrid
Crosstar Hybrid Käigukast Kütus Hind (km-ga)
1,5LCrosstar Advance Hybrid e:HEV Hinnale lisandub 390 € esmaregistreerimise ja 500 € metallikvärvi eest.
Hind sisaldab Catweesi garantiid 6 a või 150 000km.
Automaat Bensiin/Elekter 28 233 € *318 € kuumakse

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale

Tutvustus

HÜBRIID, MIS SOBIB SINU ELUSTIILIGA
Uuel Jazzil on nüüd täiustatud e:HEV hübriidmootor ning dünaamiline ja moodne väljanägemine. See on seest ruumikas ja väljast kompaktne, tõeliselt terviklik ja nutikas auto. Vali aktiivseks elustiiliks loodud uus Jazz Crosstar, millel on linnamaasturist mõjutatud disain ja uute kerevärvide valik, sh kahevärvilised variandid.
ILU ÜKSIKASJADES
Dünaamilise ja aktiivse eluviisi jaoks loodud sõidukil on tugev ja jõuline disain, mille juurde kuuluvad iseloomulik iluvõre, voolujoonelised integreeritud katusekaared ja tõstetud sõidukõrgus, et lihtsustada juurdepääsu ja anda parem vaade teele.

AVAR SALONG
Avaras salongis on veelgi rohkem jalaruumi ning tänu väsimusvastaste omadustega ja nimmetugedega esiistmetele pakub Honda Jazz limusiinidele omast mugavust.
Uus Jazz Crosstar annab sulle panoraamvaate, tänu millele saad tõelise laiekraanikogemuse. See parandatud nähtavus loob enesekindlust suurendava sõiduasendi ja on ka tõeliselt kasulik ohutuse tagamisel.

MAGIC SEATS
Meie tunnustatud ja ainulaadsed Magic Seats istmed on väga mitmekülgsed ning võimaldavad Sul valida erinevate istmeseadistuste vahel, et mahutada rohkem pagasit. Jazz Crosstaril on veekindel polster, mis tähendab, et sellele ei jää jälgi Sinu aktiivsest elustiilist.
SUUR PAKIRUUM
Suurte asjade vedamine pole Jazzi jaoks probleem, sest tagumised Magic Seats istmed saab täielikult alla lasta. See nutikas lahendus suurendab mitmekülgsust ning võimaldab mahutada eri kuju ja suurusega esemeid.

 

TEAVE JA MEELELAHUTUS
Uus Jazzi seeria ühendab Sind meie uusima teabe- ja meelelahutustehnoloogia abil sujuvalt kogu maailmaga. Sõidukisse on lisatud DAB-digitaalraadio, mis suurendab jaamade valikut. Samuti on sõidukis tuttav nutitelefonilaadne 9-tolline puutetundlik ekraan ning võimalus luua ühendus Android Auto ja Apple CarPlayga.
HONDA ISIKLIK ASSISTENT
Ütle lihtsalt „OK Honda“. Häälega aktiveeritav Honda isiklik assistent suudab Sinuga pidada loomulikku vestlust, kasutades kontekstipõhist mõistmist, et pakkuda sulle Sinu jaoks järjest asjakohasemaid soovitusi. Kui soovid vaadata ilmateadet, kuulata oma lemmikmuusikat või valida restorani, on see alati valmis Sind aitama.

ELAV JA DÜNAAMILINE
Jazz vahetab olenevalt sõiduoludest sujuvalt kolme sõidurežiimi – elektri-, hübriid- ja bensiinirežiim – vahel, tagades suure jõudluse kõige tõhusamal viisil. Lihtsalt istu rooli taha, vajuta käivitusnuppu ja sõida!
e:HEV TEHNOLOOGIA
Elektrirežiim
– sõidad 100% sujuva ja vaikse elektritoite jõul. Seda režiimi kasutatakse tavaliselt kohaltvõtul kiirendamisel ja aeglasel sõidul.
Hübriidrežiim– kasutatakse nii bensiini- kui ka elektrimootorit, et tagada optimaalne võimsus ja säästlikkus, nt kiirendamisel ja möödasõidul.
Bensiinirežiim– kasutatakse suuremal kiirusel sõitmisel, kui bensiinimootori kasutamine on auto edasiviimiseks kõige tõhusam.

ESMAKLASSILINE TURVALISUS
Uus Jazz sisaldab meie uusimat täiustatud juhiabitehnoloogiate komplekti Honda SENSING, mis aitab tagada Sinu ja Su reisijate turvalisuse.

  • Kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem
  • Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus
  • Liiklusmärgituvastus
  • Sõiduraja hoidmise abisüsteem
  • Intelligentne kiiruspiirik
  • Kohanev kiirushoidik koos aeglasel kiirusel järgimisega
  • Automaatsed kaugtuled