Honda hübriidtehnoloogia tutvustus

KESKKONNASÄÄSTLIKU TULEVIKU KAVA – HONDA HÜBRIIDAUTOD

Sammu pidamine üha suureneva nõudlusega selle järele, et tänapäevane sõidustiil vastaks väiksematele heitmenormidele, on oluline nii tänase- kui ka homse keskkonnateadliku maailma jaoks. Uued eeskirjad on juba mõjutanud sõidukulusid ja teevad seda ka tulevikus. Käes on hübriidjõu aeg ja hübriidautod muutuvad ajapikku veelgi menukamaks, sest need on muljetavaldavalt ökonoomsemad ning väiksemate CO2 heitmekogustega kui traditsioonilised bensiinimootoriga sõidukid. Lihtsalt öeldes ei kao hübriidid kuhugi ning pikas perspektiivis aitavad need suurepäraselt raha säästa.

Honda Hübriidautod

Meie aastatepikkused hübriidautode arendamise kogemused tuginevad loomingulisusele, uuenduslikkusele ja pidevale täiustamisele. Esimest korda võtsime hübriidajami tehnoloogia kasutusele Insighti puhul 1999. aastal ja sestsaadik oleme seda märkimisväärselt täiustanud, arendades kõnealust tehnoloogiat meie hübriidsõidukite valiku laiendamiseks.

Honda Hybrid Performance i-MMD

Väga tundlik ja ülisujuv sõiduelamus tänu isemõtlevale süsteemile. Me kutsume seda nimega “Intelligent Multi Mode Drive”(i-MMD),  ning see lülitub kolme režiimi vahel olenevalt sõidutingimustest ja tee tüübist.
i-MMD tehnoloogia on nutikas, sest see jälgib pidevalt Sinu CR-V sooritust ja säästlikust, et kindlaks teha parim jõuallikate kombinatsioon.
Seejärel kasutab auto sujuvalt optimaalset energiat, vahetades automaatselt kolme sõitmisrežiimi vahel, milleks on elektrisõiduki režiim, hübriidrežiim ja bensiinimootori režiim.
See ühendab sujuva võimsa 2.0-liitrise bensiinimootori kõrgtehnoloogiliste elektrimootoritega, et anda Sulle sundimatu juhitavuse, mida iga päev naudid.

Enamikus linnasõidu olukordades liigub sõiduk hübriid- ja elektrirežiimis, et tagada optimaalne tõhusus.

Topeltjõud

Lihtsalt öeldes on meie täiustatud hübriidsõidukites ühendatud bensiinimootori eelised elektrimootoritega. Need on loodud pakkuma palju suuremat ökonoomsust, ühendades kütusesäästliku bensiinimootori elektrimootoritelt saadava võimsusega. Need töötavad üksteisega kooskõlas, minnes märkamatult üle, et pakkuda sujuvat võimsust ja tundlikku kiirendust siis, kui te seda vajate.

Uhiuus Honda CR-V Hybrid

i-MMD elektrimootoriga ja generaatoriga süsteemi kasutades oleme valmistanud oma esimese seeriatootmises oleva Euroopas müüdava hübriid-linnamaasturi, mida esindab uhiuus Honda CR-V. See uus esmaklassilise kvaliteedi, mitmekülgsuse ja oma klassi parima ruumikuse poolest tuntud CR-V, mis on ehitatud Atkinsoni tsükliga 2,0-liitrise bensiinimootori ja meie ainulaadse hübriidajami ümber, viib teid palju vähema eest palju lähemale järgmise horisondini … ja kaugemalegi.

Honda Hybridi sõiduomadused

Honda hübriidajam i-MMD pakub vahetut jõulist reageerimisvõimet tänu elektrimootorile koostöös generaatoriga; see on meeliülendav sõiduelamus. Ent see ei seisne ainult elektrilises pöördemomendis, sest meie hübriidsõidukid pakuvad teile mõlema maailma parimaid omadusi. Kõnealune nutikas ajamitehnoloogia lülitab automaatselt ja sujuvalt väikestel kiirustel kasutatava elektrivõimsuse ja suurematel kiirustel kasutatava bensiinimootori vahel siis, kui see on kõige tõhusam.

Sujuv ja vaikne
Honda hübriidautoga sõitmine on ainulaadne kogemus; miski pole võrreldav elektrirežiimis sujuvalt liikuma hakkamisel valitseva rahulikkuse ja vaikusega. Seejärel, kui bensiinimootor ärkab ellu, toimub üleminek nii vaikselt ja sujuvalt, nii et te imestate, kas mootor üldse käivitus.

Pole vaja pistikusse ühendada
Suurepärane asi hübriidi puhul on see, et te ei pea otsima laadimisjaama ega paigaldama koju spetsiaalselt pistikut. Mootor laeb töötamise ajal pidevalt akut – teie peate vaid tankima bensiini nagu tavaliselt. See on tõesti nii lihtne.

Säästlikkus
Hübriid vähendab teie kütusearveid, säästes raha. Vähema kütuse kasutamine tähendab väiksemaid heitmekoguseid – palju parem teie rahakotile ja keskkonnale.

Meelerahu
Viie aasta või 100 000 km jooksul – olenevalt sellest, kumb tingimus täitub varem – ei pea te muretsema, sest Honda i-MMD aku on täielikult kaetud ulatusliku ja kõikehõlmava garantiiga; oleme kogu aeg teie kõrval.

Nutikas Hybrid – see mõtleb ise.

Kuidas töötab hübriidauto elektrirežiimis?
Elektrirežiimis kasutab veomootor ainult akude jõudu, mis tagab ülivaikse nullheitmega sõidu.

Kuidas hübriidrežiim töötab?
Hübriidrežiimis käitatakse bensiinimootori abil generaatorit, mis edastab sõiduks vajaliku energia veomootorile, ülejääv energia aga kasutatakse ära akude laadimiseks.

 

Kuidas töötab hübriidauto bensiinimootori režiimis?
Bensiinimootori režiimis käitatakse veorattaid bensiinimootori kaudu, vajaduse korral pakub elektrimootor hetkelist lisavõimsust möödasõitudeks.