Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
16.10.2020

Uus Honda JAZZ e:HEV jõudis AUTOBEST 2021 seitsme finalisti hulka

Honda Jazz e:HEV on võistluse AUTOBEST 2021 „Best Buy Car of Europe“ finalist.
Tunnustus kajastab Honda pühendumust täiustatud ja kompromissitute toodete loomisele.

Honda uusima põlvkonna Jazz jõudis prestiižse AUTOBEST 2021 „Best Buy Car of Europe“ võistluse seitsme finalisti hulka.

Hübriid-Jazz toodi turule selle aasta alguses ja see on oluline mudel Honda plaanis elektrifitseerida 2022. aastaks kõik Euroopa põhimudelid.

See on kolmas kord, kui AUTOBEST nimetas Honda mudeli finalistiks. Varasemad finalistid on olnud HR-V 2016. aastal ja Civic 2018. aastal.
AUTOBESTI žürii, mis koosneb 31 kõige mõjukamast autoajakirjanikust üle Euroopa, valib auto, mis kujutab endast parimat universaalset mudelit laiale hulgale Euroopa klientidele.

Jazz e:HEV ja Crosstar e:HEV kehtestavad moodsa autodisaini ja täiustatud elektromobiilsuse segmendis uued standardid. Uusima põlvkonna Jazz pakub sujuvat sõiduelamust, tõhusat ja kiiret reaktsiooni ning esmaklassilist salongi, mugavust ja funktsionaalsust. Need uued mudelid on osa Honda uuest e:TECHNOLOGY tootevalikust ja esimesed Honda kuuest elektrifitseeritud mudelist, mis plaanitakse Euroopa turule tuua 2022. aastaks.

e:HEV-süsteem on värskelt Jazzi jaoks välja töötatud ja muudab sõiduelamuse nauditavaks. Süsteem koosneb kahest elektrimootorist, 1,5-liitrisest i-VTECi bensiinimootorist, liitiumioonakust ja uuenduslikust fikseeritud ülekandearvuga jõuülekandest, mis töötavad harmooniliselt koos, et tagada oma klassi parim kütusesäästlikkuse ja kiirenduse suhe. Nutikas tehnoloogia ja sujuv ühenduvus sulanduvad hõlpsalt kasutajate igapäevaeluga ning selle hulka kuuluvad mitmekülgsed meelelahutus- ja teabeteenused.