Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
28.02.2019

Uus Honda CR-V sai Euro NCAPi ohutuskatsetes viis tärni

Uus Honda CR-V sai viimastes Euro NCAPi ohutuskatsetes maksimaalsed viis tärni. CR-V-l on ainulaadne kerekonstruktsioon, mis annab sõidukile oma klassis juhtiva jäikuse ja tugevuse, ning täiustatud aktiivohutussüsteemid.

Platvormi kujunduses on järgitud kontseptsiooni „kokkupõrkeohutus kõigis suundades“ ja kasutatud on Honda ainulaadset järgmise põlvkonna kerekonstruktsiooni ACE™ (Advanced Compatibility Engineering). See hõlmab ühendatud konstruktsioonielementide võrgustikku, et jaotada kokkupõrkeenergiat ühtlasemalt. Nii on võimalik esi-, külg- ja tagakokkupõrke korral vähendada sõitjateruumi edasikantavaid jõude ning suurendada ohutust.

Uue CR-V passiivohutussüsteeme täiendab aktiivohutus- ja juhiabisüsteemide komplekt Honda Sensing™, mis kuulub oma klassi kõige mitmekülgsemate ohutustehnoloogiakomplektide hulka. See kasutab radari ja kaamera edastatavat kombineeritud teavet ning kõrgtehnoloogilisi andureid, mis hoiatavad ja abistavad juhti potentsiaalselt ohtlikes olukordades.

Uus Honda CR-V liitub mudelitega Jazz, HR-V ja Civic, mis on samuti Euro NCAPi ohutuskatsetes saanud maksimaalsed viis tärni.