Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
22.12.2016

Täna allkirjastasid kahevõistleja Kristjan Ilves ning Honda Baltic ja Catwees koostöölepingu, millega asuti toetama Kristjan Ilvese ettevalmistust.

Eesti Suusaliidu presidendi Andreas Laane sõnul on rõõm näha, et kahevõistlejaid on taas kord märgatud ning asutud kaasa aitama eesmärkideni jõudmisel. “Honda on kahevõistlejaid ka varem aidanud ning nüüd on koostöö sündunud Honda Balticu, Catweesi ja Kristjan Ilvese vahel. Kristjan on selle hooajaga teinud tubli sammu edasi ning kaasaelajate ja toetajate lisandumine on asjade loomulik käik. Usun, et see koostöö viib sihile,” lausus Laane.

_MG_2809

Honda Balticu juhi Tõnu Vahteli sõnul sai otsuse tegemisel määravaks, et Kristjan Ilves on noor kahevõistleja, kel eesmärgid selged ning juba on ka esimesi saavutusi märgata. “Oleme toetanud noori sportlasi ka varem, meie jaoks on oluline panustada spordi arengusse. Suusatamine on viimastel aastatel olnud pisut madalseisus, nüüd on hea teha järgmine samm selle valdkonna populariseerimiseks,” sõnas Vahtel.

_MG_2800

Kristjan Ilves ütles autot vastu võttes, et treeningintensiivsuse kasvuga kulub üha rohkem aega sportimisele ning selle võrra tuleb treeningute vahelist aega planeerida ja kasutada järjest efektiivsemalt. “Mida professionaalsem on ettevalmistus, seda rohke  tuleb liikuda ka erinevate treeningpaikade ja tugitegevuste vahel. Tänan Honda Balticut ja Catweesi, kes selle sammuga aitavad lahendada minu transpordimured ning soovin kõigile Honda omanikele rõõmsaid hetki kahevõistlust vaadates,” sõnas Ilves.

_MG_2786

Kahevõistluse maailmakarikasarjas on tänaseks peetud kolm etappi ning üheksa ootab veel ees. Toimunud kuuest võistlust esimesel neljal jõudis Kristjan Ilves punktikohale ning ka suvine kahevõistluse GP lõppes Kristjani sportlaskarjääri parimate tulemustega.