Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
5.10.2016

Rehvivahetuse meeldetuletus

Peagi saabuvad hommikud, kus avastame ennast jääkraabitsat otsimas. Samal ajal valdab meid äratundmisrõõm, kuna teame millised teisedki sündmused on esimestele öökülmadele järgnemas. See kõik tähendab algust aastaajale, kus hea hakkama saamise nimel tuleb mitmeid ettevalmistusi teha oma pere transpordivahendile.

Minu pöördumine tuleneb vastutusest. Oleme uue auto müügi puhul andnud lubaduse, et oleme valmis tagama Teie sõiduki murevaba ekspluatasiooni –  regulaarne tehnohooldus, kereremonditööd ja muud remonditööd, mis on vajalikud sõiduki murevabaks käigushoidmiseks. Prioriteet on kindlasti ohutus kasutajatele ja ümbritsevale keskkonnale.

Paraku seavad hooajalised tööd, nagu rehvide vahetus, meid kõiki teinekord ootamatusse olukorda. Kui aga asju planeerida, siis õnnestuvad need muidugi hästi.

Madalate temperatuuride puhul suverehvide haardevõime väheneb. Lisaks tekib hommikuste külmakraadidega reaalne musta jää oht.

Lamellrehvidega on teatavasti lubatud sõita aastaringselt ning alates 15. oktoobrist on naastrehvide kasutamine Eesti teedel samuti lubatud. Politsei poolt on lisaks lihtne soovitus autot mitte kasutada, kui teeolud seda ei võimada.

Kutsun siinkohas kõiki meie kliente koostööle! Tellimaks rehvivahetuse töid meie teenindusest juba täna!

Ohutut ja turvalist sõitu soovides,

Rein Suigusaar
Järelteeninduse juht
Catwees Tallinn

 

Broneeri rehvivahetuseaeg : http://catwees.ee/uldkontaktid/teeninduse-otsekontaktid/

Tutvu heade rehvipakkumistega : http://catwees.ee/rehvipakkumised/