Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
10.01.2017

Honda uudised Las Vegases toimunud Consumer Electronics Show´l

50 aastat on olmeelektroonikamess CES olnud stardiplatvorm novaatorlikele ja maailma muutnud lahendustele ning tehnikale. Igal aastal Las Vegases toimuv mess on ülemaailmne kogunemiskoht kõigile olmetehnikaärihuvilistele. Messil tutvustatakse turule jõudvaid järgmise põlvkonna tehnilisi uuendusi.

Honda tõi Las Vegases toimuval messil CES 2017 avalikkuse ette oma sidusliikuvusökosüsteemi (Cooperative Mobility Ecosystem) kontseptsiooni, mis ühendab tehisintellekti ja robotitehnika, et viia tuleviku liikuvuskogemus uuele tasemele ning tõsta klientide elukvaliteeti. Honda kontseptsioon, millest CES-il demonstreeriti mitut prototüüpi ja kontseptuaalset tehnoloogiat, maalib meile tuleviku, kus sõidukid suhtlevad üksteise ja taristuga, et leevendada liiklusummikuid ning jätta liiklussurmad minevikku, tõstes samal ajal liiklejate produktiivsust ja pakkudes sõidukis uut tüüpi meelelahutuskogemust. Sõidukid loovad uut väärtust, osutades autonoomselt teenuseid, kui nende omanikud sõidukit parajasti ei kasuta.

 

„Ettevõtte loomisest saadik on Honda keskendunud inimesi abistava tehnika loomisele,“ ütles Yoshiyuki Matsumoto, Honda R&D Co., Ltd. president ja tegevjuht. „Meie eesmärk on näidata tehnika arengusuundi tulevikuks, mille tulemuseks on absoluutselt uus mobiilsuskogemus.“

Honda CES 2017 väljapanekul tutvustati järgmisi toote- ja tehnikakontseptsioone:

Honda sõiduabisüsteemiga (Riding Assist) mootorratas

Honda Riding Assist

Honda Riding Assist

Elektriauto Honda NeuV

Honda NeuV

Honda NeuV

Ohutu liiklemise kontseptsioon Safe Swarm

Safe Swarm

Personaalne liiklusvahend Honda UNI-CUB

Honda UNI-CUB