Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
3.02.2016

Honda nimetati enam kui 30 000 Euroopa autojuhi seas korraldatud uuringus kõige töökindlamaks autotootjaks

  • Honda hinnati ühingu Organisation of Consumers and Users (OCU) korraldatud uuringus kõige töökindlamaks autotootjaks
  • Kõige vähem veedab remonditöökojas aega Honda Jazz ning kõrgeid hindeid said ka Civic, CR-V ja Insight
  • 178 erinevat automudelit hindas enam kui 30 000 Euroopa autojuhti
  • Uuringus keskenduti töökindlusele ja Euroopa autojuhtide kogemusele

Ühingu Organisation of Consumers and Users (OCU) korraldatud ja enam kui 30 000 Euroopa autojuhti hõlmanud küsitluses keskenduti rohkem kui 178 erineva mudeli töökindlusele. Uuringust selgus, et kliendid peavad Hondat kõige töökindlamaks automargiks.

Üldkokkuvõttes reastus Honda uuringu tippu, saades töökindluse kategoorias 93 punkti 100-st. 79% küsitlusele vastanuist soovitab Honda sõidukit. Honda Jazz hinnati tarbesõidukite kategoorias töökindlaimaks autoks. Kõrgelt hinnati ka teisi Honda mudeleid: Civic, CR-V ja Insight jõudsid oma kategoorias 10 kõige töökindlama auto hulka.

Auto ostmisel kaaluvad tarbijad selle hinda, kütusekulu, praktilisust ja töökindlust. OCU küsitluses keskenduti eelkõige töökindlusele. Taheti teada, kas omanikud olid möödunud aastal kogenud rikkeid, ja sooviti välja selgitada probleeme, millega autojuhid olid kokku puutunud. Saadud andmete põhjal loodi usaldusväärsuse indeks, mida saab kasutada eri markide ja mudelite rikketõenäosuse võrdlemiseks.

„Töökindlus ja kvaliteet on Honda kaubamärgi sünonüümid,” ütleb Honda Motor Europe’i vanemasepresident Philip Ross. „Uuringu tulemused peegeldavad ilmekalt seda, kui väga Honda oma klientidele kvaliteedi pakkumiseks pingutab. Soovime, et Honda sõiduki omamine valmistaks meie klientidele vaid rõõmu ja et meelerahu oleks sõidu nautimisel alati tagatud.”

Lisateavet uuringu kohta leiate järgmiselt veebilehelt:

https://www.ocu.org/organizacion/prensa/press-releases/2014/fiabilidad-auto