Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
10.07.2015

HONDA kinnitab uue HR-V crossoveri hinnad.

Honda Motor Europe Ltd. Eesti filiaal teatas, et uue Honda HR-V väikese linnamaasturi hinnad algavad 17 990 EUR baasmudeli eest.

·         Uhiuue Honda HR-V hinnaskaala algab 17 990 eurost.

·         Keskmise varustusklassi Elegance mudeli hinnad alates 19 990 eurost ja Executive                   kõrgem varustusklass saadaval alates 22 990 eurost.

·         Honda 2015 mudelivaliku vastne lisa saabub müügisaalidesse septembri lõpul.

Uhiuue HR-V välimuses sulanduvad üheks iseloomuga kupee ning sitke ja tugeva hoiakuga jõuline maastur. Seest leiavad reisijad klassi mahukaima pakiruumi (470 liitrit püstises asendis tagaistmetega ja 1533 liitrit kokkuklapitud tagaistmetega). Tänu uudsele paigutusele on HR-V erakordne mitmekülgsus ühendatud Honda ülipraktilise süsteemiga Magic Seats, mis võimaldab arvukalt lastimisviise.

Comfort baasmudeli valinud ostjate eest kannavad hästi hoolt standardvarustuses sisalduvad mugavusfunktsioonid, nagu näiteks automaatne kliimaseade, Bluetooth handsfree telefonisüsteem, püsikiiruse hoidja kiiruse limitaatoriga ja halogeen päevasõidutuled.

Keskmise varustusastme Elegance mudelile (hinnaga 19 990 EUR) lisati mitmeid tippklassi funktsioone, sh muudetava tundlikkusega vihmaandur, aktiivsed kaugtuled, eesmised ja tagumised parkimisandurid ja kuue kõlariga audiotäiendus. „Smart Touch” salong sisaldab muuhulgas automaatset kahetsoonilist kliimaseadet, mida juhitakse puutetundliku paneeli kaudu.

Executive kõrgeima varustusastme mudeli (alates 22 990 EUR) valinud kliendid hindavad tekstiil- ja nahksisu kombinatsiooni, võtmeta lukustus- ja käivitussüsteemi, LED lähi- ja päevasõidutulesid ning tagurduskaamerat. HR-V ruumikuse tunnet võimendab avatav klaaskatus. Stiili täiustavad 17-tollised kergmetallveljed.

 

Täiustatud info- ja meelelahutussüsteem Honda Connect

Elegance või Executive mudelid valinud kliendid saavad nautida ka auto standardvarustusse kuuluvat info- ja meelelahutussüsteemi Honda Connect. Androidi süsteemil töötavat liidest juhitakse armatuurlaua keskel asuvalt seitsmetolliselt puuteekraanilt.

Honda Connectiga on kaasas eelinstallitud rakendused, teisi saab alla laadida keskusest Honda App Centre. Need annavad kiire juurdepääsu internetipõhistele teenustele, sh veebibrauserile, uudistele ja ilmateatele, sotsiaalmeediale ning veebipõhistele muusikajaamadele.

Integreeritud Garmin Navigation on Executive mudelitel standardvarustuses ja saadaval lisavarustusena Elegance mudelitele.

 

Tippklassi ohutustehnoloogiad

Iga uus Euroopa HR-V, mille konstrueerimisel peeti silmas Euro NCAP-reitingu viie tärni saavutamist, sisaldab ka Honda aktiivset  linnapidurduse süsteemi. Elegance ja Executive mudelid on lisaks varustatud täiustatud sõiduabisüsteemiga, mis sisaldab otsekokkupõrke hoiatust, liiklusmärgi tuvastust, intelligentset kiiruse limitaatorit, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatust ja aktiivseid kaugtulesid.

 

Haarav ja tõhus jõudlus

Tänu täiesti uuele 130 hj 1,5-liitrisele i-VTEC bensiini- ja 120 hj 1,6-liitrisele i-DTEC diiselmootorile pakub HR-V tõhusa suutlikkusega ühendatud meeldivat sõidukogemust.

Koos kuuekäigulise manuaalkäigukastiga või hiljuti väljatöötatud CVT-ga (vaid bensiinimootoriga mudelitele) on CO2 heitkogused kõigest 104 g/km. CVT juhitavus annab loomulikuma „paljude käikude” tunde üksnes Euroopas pakutava uue juhtimistarkvara abil, mis simuleerib seitset käiku ja annab optimeeritud käiguvahetuse tunde.

Uue HR-V kõik hinnad

 

Mudel

Mootor

Käigukast

CO2 (g/km)

Kütuse-
kulu (l/100 km)

Hind

Comfort

1,5-liitrine i-VTEC

Manuaalne

130

5,6

17 990 EUR

Comfort

1,6-liitrine i-DTEC

Manuaalne

104

4,0

20 290 EUR

Elegance

1,5-liitrine i-VTEC

Manuaalne

130

5,6

19 990 EUR

Elegance

1,5-liitrine i-VTEC

CVT

120

5,2

20 990 EUR

Elegance

1,6-liitrine i-DTEC

Manuaalne

104

4,0

22 290 EUR

Executive

1,5-liitrine i-VTEC

Manuaalne

134

5,7

22 990 EUR

Executive

1,5-liitrine i-VTEC

CVT

125

5,2

23 990 EUR

Executive

1,6-liitrine i-DTEC

Manuaalne

108

4,1

25 290 EUR