Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
17.09.2014

Honda esitleb Pariisi autonäitusel uue Jazzi prototüüpi

Honda avaldas täna esimesed fotod uuest Jazzi prototüübist, mille esmaesitlus toimub järgmisel kuul Pariisi autonäitusel Mondial de l’Automobile 2014.

  • Avalikkusele tutvustatakse Euroopa uue Jazzi prototüüpi
  • Uus hoolikalt viimistletud ja moodne välislahendus
  • Pikem teljevahe ja keskasetusega kütusepaak muudavad salongi ruumikamaks
  • Mitmekülgsed Honda Magic Seats® istmed
  • Mugav ja rafineeritud sõiduelamus
  • Uus 1,3-liitrine i-VTEC Earth Dreams tehnoloogia mootor

Prototüüp annab populaarsele mudelile täiesti uue kerelahenduse, mille moodne ja viimistletud disain vihjab kõnekalt uue mudeli märkimisväärsetele täiustustele. Välismõõtmed on veidi muutunud – 15 mm pikem kere ja 30 mm võrra pikenenud teljevahe muudavad salongi veelgi ruumikamaks.

Honda „väikeste tootesarja” kuuluv kolmanda põlvkonna Euroopa Jazz ehitatakse ettevõtte ülemaailmsele kompaktplatvormile. Autol saab olema keskasetusega kütusepaak nagu olemasoleval mudelil, Civicul ja hiljuti välja tulnud HR-V mudelil. Selline ruumisäästlik lahendus annab kliendi käsutusse universaalsema, praktilisema salongi ja mahukama pagasiruumiga sõiduki.

Jazz1 Jazz2

Ka uusima mudeli puhul jätkatakse mitmekülgsete Honda Magic Seats® istmete kasutamist.

Tänu uuele vedrustussüsteemile peaks uus Jazz pakkuma mugavamat ja rafineeritumat sõiduelamust nii juhile kui ka sõitjatele.

2015. suvel müügile jõudev Euroopa Jazz on uue Earth Dreams tehnoloogia mootori toel varasemast kütusesäästlikum ja suurema jõudlusega. Uue 1,3-liitrise i-VTEC bensiinimootoriga on ühendatud kas kuuekäiguline käsikäigukast (vahetab välja senise viiekäigulise versiooni) või CVT-käigukast.

Lisateavet Honda uue Euroopa Jazzi kohta avaldatakse Honda pressikonverentsil, mis toimub neljapäeval, 2. oktoobril kell 16.45 (CET) Pariisi autonäitusel Mondial de l’Automobile 2014 (3. hallis).