Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
15.08.2017

Honda esitleb Jazzi värsket ilmet ja uut mootorivalikut

  • Sportlikum välisilme ja uus varustustase Dynamic
  • Esimest korda on Jazzi jaoks saadaval 130 hj bensiinimootor
  • Endiselt väga mitmekülgne ja oma klassi suurima sõitjateruumiga
  • Uut mudelit saab Euroopas tellida alates septembrist

HONDA REVEALS FRESH LOOK AND NEW ENGINE OPTION FOR JAZZ SUPERMINI

Värske ilmega Honda Jazzi esitleti 2017. aasta Frankfurdi autonäituse eel. Uuendusi on tehtud välisilmes ja salongiviimistluses ning esimest korda on Euroopas nüüd uus Jazz saadaval ka 130 hj (96 kW) 1,5-liitrise i-VTECi bensiinimootoriga.

Väliskujunduse muudatused viivad Jazzi kooskõlla Honda mudelivaliku värskeima stiiliga, mis hõlmab nn katkematu tiiva ilmega esitulesid ja iluvõret. Eesmine põrkeraud on teravate vormidega ning õhuavasid ümbritsevad jõulisemad raamid. Tagaosa põrkeraua detailid on ühendatud läikivmusta iluliistuga. Välimuse uuendustele paneb punkti Skyride Blue metallikvärvi lisamine uue värvitoonina.

HONDA REVEALS FRESH LOOK AND NEW ENGINE OPTION FOR JAZZ SUPERMINI

Honda 130 hj bensiinimootor ühendab suure võimsuse ja väikese kütusekulu ning vastab rangetele Euro 6 heitenormidele. Selle kütusekulu CVT-automaatkäigukastiga mudeli korral on 5,4 l / 100 km ja CO2 heitkogus alates 124 g/km. CVT-süsteemi on muudetud, et tagada kiirendamisel lineaarsem ja parem reageerimisvõime.

HONDA REVEALS FRESH LOOK AND NEW ENGINE OPTION FOR JAZZ SUPERMINI

130 hj bensiinimootor on saadaval uue Dynamic varustustasemega. Kõnealuse varustustasemega lisandub alumise iluvõre peenem alaliist ja tagumise põrkeraua kolme ribiga difuusor – mõlemad on viimistletud sportliku punase ehistriibuga. Samuti kuuluvad varustustaseme Dynamic juurde LED lähituled, eesmised udutuled, küljelaiendid, tagaluugi spoiler ja läikivmustad 185/55 R16 valuveljed. Salongi iseloomustavad istmete ainulaadsed peenetriibulised mustrid ning nahkkattega rool ja käigukanginupp; neid kõiki täiustavad oranžid õmblused.

HONDA REVEALS FRESH LOOK AND NEW ENGINE OPTION FOR JAZZ SUPERMINI

Uue Honda Jazzi puhul on säilinud varasema mudeli erakordne mitmekülgsus, kaasa arvatud 354-liitrine pakiruum (tagaistmete allaklappimisel on pakiruumi maht kuni 897 liitrit) ja oma klassi suurim sõitjateruum. Honda ülipraktiline 60 : 40 jaotisega Magic Seats istmesüsteem võimaldab parimat ruumikust ja nutikaid hoiulahendusi. Salongi maksimaalne laadimispikkus on 2480 mm ja maksimaalne laadimiskõrgus 1280 mm.

HONDA REVEALS FRESH LOOK AND NEW ENGINE OPTION FOR JAZZ SUPERMINI

Jazzi standardvarustusse kuuluvad püsikiiruse hoidik, soojendusega istmed, automaatsed esituled ja aktiivne linnapidurduse süsteem. Kõrgemate varustustasemete varustusse kuuluvad seitsmetolline audio- ja infosüsteem Honda Connect, tagurdamiskaamera, võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem ning täiustatud ohutussüsteemid, nt otsekokkupõrke hoiatussüsteem, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem ja liiklusmärkide tuvastussüsteem.

HONDA REVEALS FRESH LOOK AND NEW ENGINE OPTION FOR JAZZ SUPERMINI

Endiselt on kõigil Jazzi varustustasemetel (v.a uuel varustustasemel Dynamic) saadaval 102 hj 1,3-liitrine i-VTECi bensiinimootor.

Uue välimusega Honda Jazzi saab tellida kogu Euroopas alates septembrist. Kohaletoimetamine algab 2018. aasta jaanuaris.