Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
10.02.2016

HONDA Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus 2016.a.Genfi autoshowl

Uue Honda Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitluse
·        Clarity Fuel Cell teeb Euroopa debüüdi
·        2016. aastal alustatakse NSX-i müüki Euroopa klientidele
·        Uus Jazz’i ideemudel lisab stiili

Honda kavatseb 2016. aasta Genfi autonäitusel avalikustada järgmise etapi oma Euroopa autode tootevaliku uuendustes, muu hulgas toimub ka Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus.

Civic luukpära prototüüp
Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus toimub Genfi autonäitusel, andes aimu 2017. aasta alguses Euroopas turule toodava uhiuue luukpära väliskujundusest. Honda Ühendkuningriigi tehases (HUM) toodetavat autot hakatakse eksportima maailma kõikidele turgudele, sealhulgas Ameerika Ühendriikidesse.

Civic Hatchback Prototype

Clarity Fuel Cell

Clarity Fuel Cell teeb Genfis, pärast esmaesitlust eelmise aasta oktoobris toimunud Tokyo autonäitusel, oma Euroopa debüüdi. Clarity Fuel Cell on maailma esimene kütuseelementidel töötava sedaani seeriamudel, mille kapoti alla mahub kogu kütuseelementide jõuseade. Oma kuni 700-kilomeetrise (435-miilise) sõiduulatusega* on Clarity Fuel Cell oma klassi parim ja selle ainulaadne kompaktsus muudab esmakordselt võimalikuks kütuseelementidega sedaani, milles on tervelt viis istekohta.

Global debut of Honda’s all new FCV vehicle

NSX

Pärast Ameerika Ühendriikides Detroiti autonäitusel müügi alguse välja kuulutamist kinnitas Honda, et esimesed Euroopa kliendid saavad Honda NSX-i kätte 2016. aastal. NSX’i klassikaliselt madalad ja laiad proportsioonid on ühendatud agressiivse esiosa ja moodsalt peibutava pinnakujundusega, tagatuled aga teevad aupakliku kummarduse algsele NSX-ile. Hübriid-superautol on uhiuus kahe turbolaaduriga DOHC V6 keskmootor koos spetsiaalselt välja töötatud üheksakäigulise topeltsiduritega käigukastiga.

New Honda NSX

New Honda NSX

Jazz’i kontseptsioon „Keenlight”
Honda näitab ka menuka Jazz’i uut kujunduskontseptsiooni. Uue kontseptsiooni „Keenlight” eesmärk on esile tõsta võimalusi Jazz’i kohandamiseks, milleks saab kasutada elegantseid disainielemente, erilisi kleebiseid ja ainulaadset värvi nimega „Keenlight”.

Honda Jazz “Keenlight” Concept

CRF1000L Africa Twin

Pärides oma kuulsatelt eelkäijatelt suhtumise „sõida, kuhu tahad”, liidab täiesti uus CRF1000L Africa Twin uuendusliku ja võimsa kahesilindrilise ridamootori kerge ja sportliku raamiga ning on valmis tõeliseks seikluseks nii maanteel kui ka maastikul, kas siis kontinentide ületamisel või igapäevasõidul.
*Tulemused pärinevad Honda sisestel JC08-standardile vastavatel katsetustel, kasutades 70MPa täiterõhuga vesiniku tankejaama.