Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
13.09.2011

HONDA CIVIC: DISAIN JA KVALITEET

Honda esitles Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel uut Civicut. Spetsiaalselt Euroopa turu jaoks loodud Civic on saadaval vaid 5-ukselise luukpärana

Honda esitles Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel uut Civicut. Spetsiaalselt Euroopa turu jaoks loodud Civic on saadaval vaid 5-ukselise luukpärana ning astub C-klassis hoogsalt võistlustulle. Euroopa müügisalongidesse jõuab auto 2012. aasta alguses.
Selle esmaesitluse ootuses valmistas Honda mitu lühifilmi, mis annavad ülevaate uue Civicu arengust. Neljas film keskendub disainile ja kvaliteedile.

UUS HONDA CIVIC: Silmapaistev sportlik disain koos esmaklassilise praktilisusega
Disainerid soovisid jätta Civicule tema eesrindlikud sportlikud iseloomujooned, püüdes neid lihvida, et anda edasi värske mudeli veelgi elegantsemat ja dünaamilisemat olemust. “Võrreldes eelmise mudeliga vähendasime auto kõrgust 20 mm ja suurendasime laiust 10 mm võrra,” räägib Civicu arendusmeeskonna juht Mitsuru Kariya.
“Suurimaks väljakutseks uue Civicu disainimisel oli õigete proportsioonide kindlaksmääramine,” lisab Kariya. “Me saavutasime sportliku disaini luues autole puhta dünaamilise kuju.” Muu hulgas saadi inspiratsiooni ühetiivalisest lennukist*, mille kere ja tiivad on sulatatud üheks tervikuks, et tagada eeskujulik aerodünaamika, minimaalne müra ja maksimaalne sõidumugavus.
Uus salong on juhile orienteeritud ning aitab luua sportlikku atmosfääri. “Me tahtsime, et juht tunneks ennast nagu võidusõiduauto või lennuki kokpitis.,” selgitab Civicu sisustuse peadisainer Yukio Emi.
Tõstes uue Civicu sõitjateruumi kvaliteeti, ei tehtud mööndusi seoses esmaklassilise ruumikasutusega. “Interjööri puhul oli meie põhieesmärgiks saavutada parema kvaliteedi juures ka selle tunnetamine,” räägib Kariya. “Me muutsime oma lähenemisviisi, et vastata klientide ootustele ja Euroopa standarditele. Uuel Civicul on kõrgekvaliteediline salong, mida on nii tunda kui näha. Tänu oma klassi parimale pakiruumi mahule ja varieeritavatele istmetele on tegu kõige praktilisema autoga üldse.”
Et tutvuda teemaga lähemalt, vaadake värsket disaini ja kvaliteedi videoklippi, mida on võimalik näha interaktiivses meediamängijas, kus kõiki klippe automaatselt uuendatakse. Filme ja pilte on kerge alla laadida, kuid soovi korral saate ka terve mängija oma kodulehe külge pookida.

http://multivu.com/players/English/51356-honda-motor-europe/