Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
31.08.2011

Esimene pilguheit uuele Honda Civicule

Civicu disainiuuenduste hulka kuuluvad aerodünaamilised tagatuled, mis toimivad spoilerina, suunates õhku nii auto kohal kui külgedel. See on vaid üks näide uue Civicu täiustustest

Civicu disainiuuenduste hulka kuuluvad aerodünaamilised tagatuled, mis toimivad spoilerina, suunates õhku nii auto kohal kui külgedel. See on vaid üks näide uue Civicu täiustustest.

Peaaegu kõik keredetailid kujundati ümber, et parandada sõidumugavust ja juhitavust, vähendada CO2 heitmeid ning tõsta sisustuse kvaliteeti, kärpimata sealjuures klassi parimat sõitjate- ja pakiruumi mahtu ning Civicu praktilist varieeritavust.

Et tutvuda autoga lähemalt, vaadake lühifilme uue Civicu arengust, mida on võimalik näha interaktiivses meediamängijas. Klippe ja pilte on kerge alla laadida, kuid soovi korral saate ka terve mängija oma kodulehe külge pookida. http://multivu.com/players/English/51356-honda-motor-europe/


Teiseks tõmbenumbriks on noorenduskuuri läbinud 2012. aasta Honda Insight. Üksikasjalik info selle mudeli kohta muutub peagi kättesaadavaks.
Autode väljapanekut täiendavad CR-Z, CR-V, Jazz ja Accord.
Lisaks sellele eksponeerib Honda oma värskeimate mootorrataste ja motoriseeritud toodete valikut.

Honda nägemust tulevikust esindavad nelja- ja kaherattalised elektrisõidukid Honda EV Concept ja EV-Neo, aga ka kütuseelemendiga elektriauto FCX Clarity ja vooluvõrgust laetav hübriidauto.