Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
12.09.2011

Eksklusiivne pilguheit uuele Civicule

Homme esitletakse 2011. aasta Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel uut Honda Civicut. Honda on avaldanud autost esimesed eksklusiivsed fotod. Spetsiaalselt Euroopa turu jaoks loodud uus Civic on saadaval 5-ukselise luukpärana

Homme esitletakse 2011. aasta Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel uut Honda Civicut. Honda on avaldanud autost esimesed eksklusiivsed fotod. Spetsiaalselt Euroopa turu jaoks loodud uus Civic on saadaval 5-ukselise luukpärana ning astub C-klassis hoogsalt võistlustulle. Euroopa müügisalongidesse jõuab auto 2012. aasta alguses.
Disainerid soovisid jätta Civicule tema sportlikud ja eesrindlikud jooned, püüdes neid lihvida, et anda edasi värske mudeli veelgi elegantsemat ja dünaamilisemat olemust. Muu hulgas saadi inspiratsiooni ühetiivalisest lennukist*, mille kere ja tiivad on sulatatud üheks tervikuks, et tagada eeskujulik aerodünaamika, minimaalne müra ja maksimaalne sõidumugavus.

Peaaegu kõik keredetailid kujundati ümber, et parandada sõidumugavust ja juhitavust, vähendada CO2 heitmeid ning tõsta interjööri kvaliteeti, kärpimata sealjuures klassi parimat sõitjate- ja pakiruumi mahtu ning Civicu praktilist varieeritavust.
Et tutvuda autoga lähemalt, vaadake lühifilme uue Civicu arengust, mida on võimalik näha interaktiivses meediamängijas. Klippe ja pilte on kerge alla laadida, kuid soovi korral saate ka terve mängija oma kodulehe külge pookida. http://multivu.com/players/English/51356-honda-motor-europe/

* Juuresoleval pildil