Uudised

Alati värsked Honda sõiduautode uudised
19.10.2015

CR-V võitis Auto Expressi kasutatud autode auhindade jagamisel parima kasutatud maasturi tiitli

Kolmanda generatsiooni CR-V, mis on tuntud oma praktilisuse, kiiruse ja töökindluse poolest, nimetati madalamas hinnaklassis parimaks kasutatud autoks. CR-V, mis on kuulus ka oma mahuka salongi poolest, saavutas oma kategoorias esikoha tänu mahukale pakiruumile, mitmekülgsetele esiistmetele ja avarale salongile.

Koostöös kindlustusfirmaga Warrantywise aitab iga-aastane Auto Expressi kasutatud autode auhindade jagamine leida ostjal õige auto, valides parima pruugitud auto 16 erinevas kategoorias.

Auto Expressi tarbijatoimetaja Joe Finnerty märkis: „Honda CR-V on nüüdseks piisavalt vana, mistõttu langes Mk3 Driver Power-kategoorias 121. kohale. Kuid see pole häbiasi, kuna konkreetset mudelit toodeti viimati peaaegu neli aastat tagasi ning enne 2015. aastat oli Mk3 järjekindel esineja, olles mitmeid kordi esindatud top 20s. Omanikud kiidavad lisaks CR-V mugavusele ja sõiduomadustele ka selle koostekvaliteeti ja kasutuskindlust, mis teeb CR-V-st pruugitud autode puhul hea valiku.

Honda UK tegevdirektor Philip Crossman kommenteeris: „See on Swindoni tehases valmistatud kolmanda generatsiooni CR-V jaoks suurepärane tulemus ning kinnitab seda, mida meie kliendid juba teavad – Honda CR-V on suurepärane auto. Meie ületamatust usaldusväärsusest tingitud maine teeb CR-V-st kindla valiku kõigi jaoks, kes on huvitatud kasutatud kompaktsest maasturist.

Honda CR-V third generation

Honda CR-V third generation