Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 24 900€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Küsi pakkumist

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Tutvustus

Täiesti uus CR-V. Kõrgeim tase. Rohkem sisu.

CR-V on saanud uuenduskuuri käigus sujuvad voogavad jooned, mis ei jää kellelegi märkamatuks. Oleme loonud salongi, mis on samuti muljetavaldav. See ümbritseb teid luksuse ja avarusega, pakkudes igaühele rohkesti jalaruumi. Iga sõit on nauditav ning kui vajate lisaruumi suurte ja ebamugavate esemete vedamiseks, suudab CR-V pakkuda ka seda.

Tutvuge uue CR-V disainiga. Teie privaatruum oma klassi parim – 1756-liitrine pakiruum.

Nüüd on saadaval 7-kohaline versioon. Täisvarustusega linnamaastur. Salongi loomingulised funktsioonid ja voolujooneline voogav kere annavad uuele CR-V-le dünaamilise ilme.

Nähke välja omapärane.

Muutke oma CR-V silmapaistvaks – täpselt oma soovide järgi. Ere ja julge või tume ja elegantne, tava- või metallikvärv – valige värvitoon, mis avaldab muljet. Valige oma uue CR-V värv

Võimekus Teid edasi viia. Maanteele häälestatud.

Rohkelt võimsust pakub meie täiustatud 1,5-liitrine VTEC TURBO mootor kuuekäigulise manuaal- või seitsmekäigulise CVT-automaatkäigukasti kaudu. Uue alusraamiga on sõiduelamus särtsakas ja sportlik. Uhiuus CR-V viib teid sihtkohta ülimalt peenelt ja mugavalt – lihtsalt võtke suund silmapiirile ja asuge teele!

Tutvuge uue CR-V omadustega. Kauni kujundusega.

Meie uudse voolujoonelise ja moodsa kujundusega linnamaastur on endiselt äratuntav CR-V-na – uus mudelivalik ületab kõik teie ootused.

Sportlik välimus

Jõulised rattakoopad koos sportliku lühikese tagaülendiga, suurema kliirensi ja valuvelgedega rõhutavad CR-V julget hoiakut ja olekut.

Dünaamiline õhuvool

“Active Shutter Grille”’i süsteem täiustab aerodünaamikat ning aitab tagada CR-V üldist vaikust ja mugavust.

Sujuvad jooned

Tagaluugil olev spoiler ei ole seal ainult stiilsuse pärast, vaid see viib õhukeerise miinimumini ja vähendab õhutakistust.

Elektriline käedvabatagaluuk

Kõrgeima varustustaseme korral saate tagaluugi avada ja sulgeda lihtsalt tagumise põrkeraua all jalga viibutades – imelihtne. Samuti saab elektrilise tagaluugi programmeerida peatuma teie seatud kõrgusel. See on ideaalne juhul, kui teie garaaži lagi on madal.

Heaolutunne.Õhkkond, mida soovite nautida.

Seadke end sisse nahast või plüüskangast istmetel ja saate aru, mida me öelda tahame. See tundmus sisendab turva- ja mugavustunnet. Seejärel vaadake salongis põhjalikumalt ringi ning CR-V paljastab teile paljud muud täiustatud lisandid.

Stiilsed detailid

Uutest tänapäevastest materjalidest valmistatud pilkupüüdvad salongielemendid rõhutavad selliseid kohti nagu näiteks õhuavad, roolikate, uksekäepidemed ja kliimaseadme juhtpaneel.

Võrratu seitse

Uues CR-V-s on alles hõlpsalt ühe liigutusega kokkuklapitav tagaiste ja bensiinimootoriga mudeli valitud varustustasemetel pakutakse ka kolmandat istmerida, kus on kaks lisaistet. Kui istmeid ei kasutata, saab need kenasti kokku klappida, nii et need jäävad pakiruumi põranda sisse peitu.

Pakiruumi mahutavuse suurendamiseks saab teise rea istmed ühe liigutusega ja 60 : 40 jaotusega kokku klappida.

Olge ühenduses Honda Connecti abil.

Bluetooth®-i või USB abil pääsete ligi nutitelefonis olevale teabele ja esitusloenditele. Samuti saate edastada oma telefoni liidese – Apple CarPlay® või Android Auto™ kaudu – 7-tollisele puuteekraanile, et pääseda ligi rakendustele, mis võimaldavad teil helistada ning saata ja vastu võtta sõnumeid.

Rohkem ühendusi

Eelinstallitud internetipõhine heliseade AHA™ võimaldab teil luua ühenduse oma lemmikmuusikajaamade, -taskuhäälingute ja -uudisportaalidega. 7-tollise puuteekraani abil on hõlpsalt käeulatuses kõik, mida vajate ühenduse hoidmiseks.

Meie uus CR-V on saadaval uue täiustatud hübriidajamiga.

Nüüd sobib maailma soosituim linnamaastur tänu nutikale täiustatud hübriidajamile veelgi rohkem tänapäevastesse sõidutingimustesse. See pakub sujuvat ja kaasahaaravat sõiduelamust kõikjal, kuhu soovite minna, kombineerides omavahel sportlikke sõiduomadusi ning suurt kütusesäästlikkust ja väikeseid heitkoguseid.

Värvivalik

Platinum White Pearl
Lunar Silver Metallic
Modern Steel Metallic
Crystal Black Pearl
Cosmic Blue Metallic
Rallye Red
Premium Crystal Red Metallic (värv saadaval Lifestyle ja Executive varustustele)
Premium Agate Brown Pearl

Hinnakiri

CR-V
CR-V Käigukast Kütus Erihind (km-ga)
1,5 Comfort 5 kohta 2WD 173 hj MT Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest Manuaal Bensiin 24 900 € *249 € kuumakse Tavahind:26 510.-€
1,5 Elegance 5 kohta 2WD Navi 173 hj MT Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest Manuaal Bensiin 27 900 € *279 € kuumakse Tavahind:29 570.-€
1,5 Executive 5 kohta 4WD Navi 193 hj CVT Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest Automaat Bensiin 34 900 € *349 € kuumakse Tavahind:37 990.-€

Varustus

CR-V
S Standardvarustus - Ei ole saadaval

Lisavarustus

CR-V

Tehnilised andmed

CR-V

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale