Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 30 390€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Küsi pakkumist

Teenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Tutvustus

Julge ja isikupärane – dünaamiline disain

CR-V-s on koos julge disain ja uskumatu ruumikus, täiustatud kütusesäästlikkus ja terve valik uut varustust, mis muudab su sõidukogemuse tõeliselt nauditavaks. Miks mitte kogeda seda kohe praegu?

Selged puhtad jooned töötavad koos pikema katuse, lamedama põhja ja saledamate rattakoobastega. Uus disain muudab CR-V kõige aerodünaamilisemaks sõidukiks oma klassis, mis tähendab, et sa kulutad vähem aega ja raha kütuse tankimise peale ning rohkem nendele asjadele, mida sa tõepoolest armastad.

Mitmekülgne

Ühest küljest on uus CR-V ergas ja kerge juhtida nagu sõiduauto, sh silmapaistva sooritusjõudlusega ja nüüd ka kütusesäästlikum kui kunagi varem. Teisest küljest tagab kõrgem ja avarama väljavaatega linnamaasturi sõidupositsioon selle, et saad sõiduridu vahetada enesekindlalt ja ohutult.

Honda SENSING

Honda SENSING on tehnoloogiate komplekt, mis sisaldab kõiki täiustatud juhiabisüsteemi paketi funktsioone ning lisaks kokkupõrget leevendavat piduriabisüsteemi, intelligentset distantsi jälgivat püsikiirusehoidjat ning sõidurea hoidmise abisüsteemi.

Honda SENSING aitab tuvastada sõidu ajal märkamatuks jääda võivaid elemente, mitte ainult sõidukeid vaid ka jalakäijaid. Kokkupõrget leevendav pidurisüsteem aitab vältida õnnetusi, hoiatades juhti nii heli kui visuaaliga, rakendades vajadusel automaatpidurdamise.

Hoides teid ühenduses ja lahutades meelt

CR-V-s on kasutatud uut Honda CONNECT audio- ja infosüsteemi, mis aitab kõigi tähtsate asjadega kursis olla – näiteks suhelda sõpradega ja kuulata muusikat – seda on lihtne teha nutitelefonilaadse puuteekraani kaudu.

Honda CONNECT 7-tollist puuteekraani saab isikupäraseks muuta oma fotodega ja Bluetooth ühendusega saate oma nutitelefoni auto handsfree telefonisüsteemiga siduda.

Garmini auhinnatud sateliitnavigatsioonisüsteem on saadaval Honda CONNECT lisavarustusena ning see kasutab reaalajas liiklusteabe, kiirusepiirangute esitamiseks lihtsat ikoonmenüüd.

Täiustatud tehnoloogia – tõeline efektiivsus

CR-V on täis uuenduslikke ja efektiivseid tehnoloogiaid. Toome näiteks 4WD CR-V uue innovatiivse 1,6 i-DTEC mootori, millel on 160 hj, pöördemoment 350/Nm ja Co2 heitmed 129 g/km manuaalkäigukastiga ja 134 g/km automaatkäigukasti puhul.

Sujuv jõuülekanne pole ainult mootori ja 4WD süsteemi teha. Seepärast kasutame oma täiustatud 1,6 liitrise diiselmootoriga uut 9-käigulist automaatkäigukasti.

Üheksa käiku aitavad valida alati õige jõu ja pöördemomendi suhte, muutes kiirendamise ja pidurdamise sujuvamaks, mootori tundlikumaks ning kütusesäästlikumaks ja vähendades heitmeid.

Värvivalik

Passion Red Pearl
White Orchid Pearl
Crystal Black Pearl
Urban Titanium Metallic
Polished Metal Metallic
Twilight Blue Metallic
Golden Brown Metallic
Rallye Red
Lunar Silver Metallic

Hinnakiri

CR-V
CR-V Käigukast Kütus Hind (km-ga)
1,6 Lifestyle Plus Navi 2WD MT Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest. Manuaal Diisel 30 390 €
1,6 Elegance Plus Navi 4WD MT Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest. Manuaal Diisel 31 990 €

Varustus

CR-V
S Standardvarustus - Ei ole saadaval

Lisavarustus

CR-V

Tehnilised andmed

CR-V

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale