Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 26 420€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Küsi pakkumist

Teenuse pakkuja on Swedbank Liisingu AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Värvivalik

Obsidian Blue Metallic
Rallye Red
Crystal Black Pearl
Sonic Grey Pearl
Platinum White Pearl
Brilliant Sporty Blue Metallic
Lunar Silver Metallic
Polished Metal Metallic

Hinnakiri

CIVIC 5D
CIVIC 5D Käigukast Kütus Hind (km-ga)
1,5 Sport Plus Navi CVT 182 hj Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest. Automaat Bensiin 26 420 € *264 € kuumakse

Varustus

CIVIC 5D
S Standardvarustus - Ei ole saadaval

Lisavarustus

CIVIC 5D

Tehnilised andmed

CIVIC 5D

Tutvustus

Ajaloo kõige sportlikum Civic ühendab endas turbomootori pakutava jõu, lennuka uue disaini ning enda klassi kõige avarama salongi.

Uus 5-ukseline Civic on parimate sõiduomaduste tagamiseks kergema ja jäigema kerega. Valikus on kaks turboülelaadimisega bensiinimootorit ja mõlema juurde saate valida kas 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise CVT automaatkäigukasti.

Teil on võimalik valida efektiivse ja ökonoomse 126hj 1,0 VTEC TURBO ja võimsama 182hj 1,5 VTEC TURBO vahel.

Ees rõhutavad suured õhuvõtuavad ja kitsas võre agressiivset joont. Kõik jooned suunduvad hoogsalt mööda auto külgi edasi, üle katuse, üle rataste ning üle tagaluugi. Kaugeltki on näha, et iga sentimeeter sellest autost on loodud sõitmiseks.

Sportlik atmosfäär valitseb ka salongis – teie päralt on digitaalsed näidikud, kergsulamist pedaalid ning nahaga kaetud rool. Kuna salongi on veelgi avaramaks muudetud, nii on teil veelgi rohkem jalaruumi ja pearuumi, mis loob avatud ja õhulise atmosfääri.

 

Bluetooth® või USB ühenduse abil saate edastada enda nutitelefonis olevat teavet ja esitusloendeid. Apple CarPlay®või Android Auto™ abil saate enda telefoni sisu suunata 7-tollisele puutetundlikule ekraanile, nii saate mugavalt helistada, ning sõnumeid vastu võtta ja saata*.

Rohkem ühendusi

Eelpaigaldatud internetipõhise AHA™ audioesitaja abil saate kuulata enda lemmikmuusikat, podcast’e ja uudiseid. Kui auto seisab paigal, saate HDMI abil isegi filme vaadata.

Rohkem pagasiruumi

Nutikalt 60:40 osadena allaklapitavate tagaistme abil saate Civicu mahutavust veelgi suurendada. Lai tagaluuk muudab veoste laadimise ning väljatõstmise veelgi lihtsamaks – te üllatute, kui palju on võimalik sellesse autosse mahutada.

TEIE SILMAD JA KÕRVAD

CMBS sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav süsteem

Kui süsteem avastab jalakäija või teise sõidukiga kokkupõrkamise ohu, hoiatab see teid, ning vähendab võimaliku kokkupõrke leevendamiseks liikumiskiirust.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Kui auto kaldub oma sõidurajalt kõrvale, ilma et te oleksite selleks suunatuld kasutanud, teavitab süsteem teid kõrvalekaldest helisignaali ja vilkumisega.

Teelt väljakaldumise korrigeerimine

Kui esiklaasile paigaldatud kaamera tuvastab auto teelt välja kaldumise, siis juhib elektriline roolivõimendi auto ohutult sõidurajale tagasi. Vajaduse korral võib süsteem ka pidureid kasutada.

LKAS sõidurea hoidmise abisüsteem

Hoiab auto valitud sõiduraja keskel, nii vähendab see teiepoolsete juhtimisliigutuste vajadust, ning tagab mugavama sõidukogemuse, eriti maanteel.

Liiklusmärkide tuvastus

Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teeäärseid liiklusmärke, ning edastab kogutud teavet ekraanil. Korraga on võimalik kuvada kahte liiklusmärki.

Nutikas kiiruse piiraja

Kombineerib nutikalt seadistatava kiirusepiiraja ning liiklusmärkide tuvastussüsteemi funktsioonid. Auto kiirus piiratakse automaatselt vastavalt liiklusmärkide tuvastussüsteemi poolt edastatud piirkiirusele.

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja (i-ACC)

See rakendus jälgib ümbritsevaid sõidukeid – kui teie ees olev auto kavatseb teie ette reastuda, vähendab süsteem ohu vältimiseks aegsasti teie auto kiirust. Samuti hoiab see eessõitva autoga ühtlast pikivahet, ilma et peaksite ise kiirust muutma.

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem

See rakendus hoiab teie kiiruse ühtlasena, ning samuti hoiab see ühtlast pikivahet teie ees sõitva sõidukiga. Kui teie ees sõitev sõiduk peatub, siis peatab see funktsioon teie auto, ilma et peaksite pidurit vajutama.

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale