Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 2200€
Sissemakse %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Tutvustus

Honda Miimo on uusima põlvkonna robot-muruniiduk. Ta pakub suurepärast lõikamistulemust ja täpsust, mis on omane Honda muruniidukitele, aga ta töötab täiesti iseseisvalt. Pärast ühekordset paigaldamist hooldab ta Teie aia kõiki murupindu.
Ainult siis, kui Teie seda soovite. Täpselt seal, kus vaja. Nii vaikselt, et Te peaaegu ei märkagi teda. Täisautomaatselt lahkub ta laadimisjaamast ja sõidab täpseid trajektoore pidi läbi aia.
Ta ei lase takistustel ja ebatasasustel end peatada, kuid arvestab seejuures kõigega, mis pole muru.
Võiks koguni öelda, et ta toob Teie aia parima külje nähtavale.

Honda Miimos peitub rohkelt kogemusi tema kuulsa venna ASIMO Honda robotitehnikast. Ülitundlikud sensorid, elektrooniline juhtimine, võimsad ajami- ja lõiketeramootorid ning samuti rohkelt võimalusi inidividuaalseks programmeerimiseks kannavad hoolt ohutu ja usaldusväärse toimimise eest.
Kuid kõige nutikam on see, et hoolimata kogu tehnikast saab Miimot väga lihtsalt juhtida.

Honda Miimo järgib alati oma teed ja jääb kindlalt oma rajale. Seda võimaldavad integreeritud suunasensorid (GIER) ja kaks mootorit, mis mõjutavad mittelibisevaid rattaid erinevate ajamikiirustega. Nii lõigatakse ühtlaselt ka kallakuid ja nõlvu.

Millimeetrise täpsusega lõigatud murupind – aga näha pole radasid või mutlse. Intelligentse lõikuri-puhurisüsteemiga tõstab Honda Miimo rohulible püsti, lõikab selle täpselt maha ning jaotab lõigatud osad eriti ühtlaselt.
Tulemus : täiuslik lõikepilt.

Hinnakiri

Robotniiduk Miimo HRM 310
Robotniiduk Miimo HRM 310 Kütus Hind (km-ga)
HRM 310 2200 € *49 € kuumakse

Tehnilised andmed

Robotniiduk Miimo HRM 310