Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 1 190€
Sissemakse %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Tutvustus

Esimesena jahmatab teid lõpptulemuse kvaliteet. Tegelikult saab kõik alguse mootorist, tugevast käigukastist ning sidurist, mis suunab jõu sinna, kus seda tegelikult vaja läheb – sügavale pinnasesse. Lihtsalt valige sobiv kiirus ja hakake pihta. Kõik Honda kompaktsed mullafreesid on varustatud ülekandesüsteemiga, mis tagab piide pöörlemiskiirusest sõltumatu liikumiskiiruse. Seega saate edasiliikumise kombineerida maapinna harimisega nii, et saavutate iga kord ideaalse tulemuse.

Keeratav käepide, usaldusväärne GX160 OHV mootor ning kaks edaspidist ja üks tagurpidi käik – lisaks transportratas ja küljekettad. Võimsal GX160cc mootoril on piisavalt jõudu, et tõsta efektiivselt üles ka kokkusurutud pinnast. Palju manööverdamist nõudvad keerukad aiad ja maalapid saavad töödeldud pingutuseta ja võimsust ohverdamata.

Meie garantii on samaväärne seadme kogu perioodi vältel, mis tähendab, et garantii esimene päev on täpselt samaväärne garantii viimase päevaga. Kindel ja usaldusväärne, täpselt nagu meie kompaktsed mullafreesid.

Hinnakiri

FJ 500 DER
FJ 500 DER Kütus Hind (km-ga)
FJ 500 DER Bensiin 1 190 € *26 € kuumakse
FJ 500 DER muldamiskomplektiga (rattad, raskused ja muldaja) Bensiin 1219 € *27 € kuumakse
FJ 500 DER lumekomplektiga (rattad, raskused, sahk) Bensiin 1473 € *33 € kuumakse

Tehnilised andmed

FJ 500 DER