Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 2 490€
Sissemakse %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Tutvustus

Honda uus generaator EU30i – senisest võimsam, hõlpsamini transporditav

Honda täiustas maailmas enimmüüdud kaasaskantavate inverter-generaatorite seeriat uue mudeliga EU30i, milles senisest suurem efektiivvõimsus on ühendatud portatiivsuse, kasutusmugavuse ja madala müratasemega. Uus EU30i tagab 3kVA maksimaalse ja 2,6kVA pideva võimsuse, sobides väga mitmekesiste rakenduste jaoks.

Honda kogu tootevalikut iseloomustab kasutajasõbralikkus ja innovaatilisus ning EU30i ei ole selles osas erand: see kujutab endast ülimalt efektiivset lahendust väljakutsele pakkuda suuremat võimsust, säilitades samal ajal portatiivsuse. Seadmele on lisatud veel kaks käepidet, et lihtsustada kahel inimesel selle peale- ja mahalaadimist.

Kaalu vähendab ja kaasaskantavust parandab muuhulgas magneesiumi kasutuselevõtt korpuse keskosas: olles küll terasest kallim, on see aga kaalult neli korda kergem. Teiste mudelitega võrreldes vähendab kaalu ka ülijäiga plastiku kasutamine raami eesosas. Samuti on lisatud uus kompaktne inverter ja rootorirumm, mis vähendavad kaalu eelmiste mudelitega võrreldes vastavalt 500 g ja 730 g võrra. Madalam raskuskese konkurentidega võrreldes tähendab, et korpus neelab rohkem koormust, mistõttu tõmbekaal on väiksem ja stabiilsus suurem.

EU30i väljatöötamisel peeti silmas ka mürataseme vähendamist. Honda ainulaadne isolatsioonikonstruktsioon, milles inverter asub sisselaske ja mootori vahel, ning tõhus heli summutav materjal resonaatoris vähendavad müra olulisel määral, nii et see on peaaegu samal tasemel klass väiksema generaatoriga EU20i.

Uue EU30i peamiste erijoonte hulka kuuluvad veel kütusekulu vähendav säästurežiim (Eco-Throttle), kahe seadme paralleelse kasutamise võimalus jõudluse suurendamiseks, kvaliteetne elektrienergia tänu 32-bitisele mikrokiibile ja sisseehitatud elektroonilisele regulaatorile, parandatud portatiivsus ning 12V alalisvoolu väljund. Et kasutamist veelgi hõlbustada, on kõik juhtnupud, indikaatorid ja väljundsüsteemi osad integreeritud esipaneelile.

Hinnakiri

EU30i
EU30i Kütus Hind (km-ga)
EU30i Bensiin 2 490 € *55 € kuumakse

Varustus

EU30i
S Standardvarustus L Lisavarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

EU30i

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale