Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 1 450€
Sissemakse %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Tutvustus

Puhas jõud
Ka EU20i on kergesti kaasaskantav, ülivaikne ja äärmiselt ökonoomne, kuid ühtlast ja puhast elektrit toodab see kaks korda rohkem. Mõelda vaid, mida kõike sellega teha saab!
Generaator nõudlikule tarbijale. See vastupidav ja kompaktne seade on piisavalt võimas kõikvõimalike ülesannete täitmiseks olukorras, kus puudub vooluvarustus – olgu siis autosuvila või haagiselamuga võõrsil reisides, tagaaias töötades, külalisi õues võõrustades või ka lihtsalt kodus elektrikatkestuste korral.

Honda ainulaadne invertertehnoloogia tagab enneolematult stabiilse elektrivoolu, mis sobib ka kõrgtehnoloogilise olmeelektroonika ohutuks kasutamiseks kahe 230 V väljundpesa kaudu. Ja kuigi EU20i võimsusest piisab ka mikrolaineahju või mitme seadme üheaegseks elektriga varustamiseks, muudab EcoThrottle funktsioon selle ühtlasi säästlikuks. Vaid ühe nupulevajutusega saab mootori panna töötama täpselt nii kiiresti kui koormus seda nõuab. See tähendab, et EU20i töötab ühe paagitäiega rohkem kui kümme tundi, selle müratase ja kütusekulu on minimaalsed ning mootori tööiga võimalikult pikk.
Ülivaikne töö
Revolutsiooniline tehnoloogia ja helikindel korpus muudavad töömüra taseme võrdseks tavalise kontori omaga.

Puhas jõud
Honda ainulaadne invertertehnoloogia toodab 2000 W puhast ja stabiilset elektrivoolu, mis sobib ka arvutitele ja muudele tundlikele elektroonikaseadmetele.

Ülim ökonoomsus
Ainulaadse EcoThrottle funktsiooniga töötab mootor täpselt nii kiiresti kui vaja, vähendades kütusekulu ja pikendades mootori tööiga.

Kerge ja kompaktne
Lihtne kanda, transportida ja hoiustada.

Kaks pistikupesa
Kaht seadet saab korraga kasutada või laadida.

Paralleelne kasutamine
Kahe generaatori ühendamisel toodavad need 3600 W.

Toekas platvorm
Kummipatjadega jalad vähendavad vibratsiooni ja liikumist.

Hinnakiri

EU20i
EU20i Kütus Hind (km-ga)
EU20i Bensiin 1 450 € *32 € kuumakse

Varustus

EU20i
S Standardvarustus L Lisavarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

EU20i

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale