Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 999€
Sissemakse %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Tutvustus

Kaasaskantav jõujaam
Kergesti transporditav EU10i varustab teid seadmete kasutamiseks ja laadimiseks vaikselt ning turvaliselt 1000 W elektrivooluga kõikjal, kus seda vajate, olgu siis reisil või kodus. Varsti ei saa te enam aru, kuidas varem selleta hakkama saite.
Vaid 13 kg kaaluv kompaktne EU10i on tulvil energiat pakkudes erinevaid kasutusvõimalusi. Voolujoonelises ja ergonoomilise disainiga korpuses peituvad Honda üliökonoomne 4-taktiline mootor, 2,1-liitrine kütusepaak ja inverter. See Honda ainulaadne tehnoloogia ühtlustab elektrooniliselt väljundvõimsust, muutes selle sobivaks kõikvõimalike tööriistade ja seadmete, sealhulgas tundliku olmeelektroonika elektriga varustamiseks.

Kompaktne suurus ja madal müratase muudavad selle generaatori ideaalseks telkimise, kämpingu, paadisõidu või aiatöö jaoks. Generaatoril on ka alalisvoolu väljund, mis võimaldab laadida toiteakusid olukorras, kus puudub vooluvarustus. Nii pääsete looduse rüppe rahu ja vaikust nautima, pidamata seepärast loobuma kodustest mugavustest.

Ideaalne aiatööriistade kasutamiseks ilma tüütute pikendusjuhtmeteta, samuti erinevate seadmete ja elektroonika kasutamiseks ning laadimiseks just seal, kus seda vajate. EU10i on piisavalt kerge ja kompaktne, et käia teiega kõikjal kaasas.
Ülivaikne töö
Revolutsiooniline tehnoloogia ja helikindel korpus muudavad töömüra taseme võrdseks tavalise kontori omaga.

Puhas jõud
Honda ainulaadne invertertehnoloogia toodab puhast ja stabiilset elektrivoolu, mis sobib ka tundlikele elektroonikaseadmetele.

Toekas platvorm
Kummipatjadega jalad vähendavad vibratsiooni ja liikumist.

Kerge ja kompaktne
Vaid 13 kg kaaluvat generaatorit on lihtne kanda, transportida ja hoiustada.

Paralleelne kasutamine
Kahe EU10i generaatori ühendamisel toodavad need 1800 W.

Ülim ökonoomsus
Ainulaadse EcoThrottle funktsiooniga mootor töötab täpselt nii kiiresti kui vaja, vähendades kütusekulu ja pikendades mootori tööiga.

Hinnakiri

EU10i
EU10i Kütus Hind (km-ga)
EU10i Bensiin 999 € *22 € kuumakse

Varustus

EU10i
S Standardvarustus L Lisavarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

EU10i

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale