Uudised

Alati värsked Honda uudised
6.02.2017

Uus hooaeg, uhiuus AMT – tutvustame mudelit AMT175BR

AMT mudelivaliku uusimat täiendust, AMT 175 BR, esitletakse esmakordselt 10. veebruaril 2017 Soomes, Helsingis toimuval meremessil „Vene17“. Uue mudeli näol on tegemist AMT paatide uue põlvkonna esindajaga, mille kujunduses on järgitud samu põhimõtteid, mida 2016. aasta kevadel tutvustatud stiilse sõsarmudeli AMT 190 BR puhul.

AMT 175 BR väljatöötamisel olid tähelepanu keskmes ohutus, kasutamise kergus ja stiilne disain. Uus kere on kõigis tingimustes väga töökindel, püsiv ja tagab mistahes ilmastikutingimuste puhul ladusa ja nauditava sõidu. 175 BR sisekujunduse puhul on ruum maksimaalselt hästi ära kasutatud ning tegemist on ühega oma kategooria kõige ruumikamatest mudelitest. Mudelis on takistusteta kõndimisruumi, mugavad kohad reisijatele, ruumikad panipaigad ning kõik paadi kasutamiseks vajalikud vahendid on paigutatud silmatorkavatesse kohtadesse. Selle eesmärgiks on tagada ohutu ja muretu paadisõit nii veel kui ka sadamas viibides.

Nagu kõik AMT paadid on ka see mudel varustatud kõikehõlmava standardse lisavarustuse sarjaga. Kahe ergonoomilise disainiga juhtimiskonsooli vahele on paigaldatud uks, mis kaitseb ka taga istuvaid reisijaid tõhusamalt tuule eest. Ahtris on eraldi hoidjad neljale vendrile. Kindlad Abloy lukud, istmepadjad ahtris, 60-liitrine kütusepaak ja peamised paadisõiduks vajalikud vahendid (ankur, sildumisköied, ankruköis, vendrid) kuuluvad standardpaketi hinna sisse. Ahtripingi taga on ruumikas panipaik varikatuse hoidmiseks ning ahtrisse saab paigaldada ka eraldi laua (lisavarustus). AMT 175 BR ehituse puhul on kasutatud sama „Alati kaldale“-konstruktsiooni, mida ka kõigi teiste AMT-sarja paatide puhul.

AMT 175 BR on ruumikas, stiilne ja mitmekülgne paat igaks olukorraks. See sobib eriti hästi kiiret sõitu armastavatele ja kvaliteediteadlikele paadisõitjatele. Uut mudelit AMT 175 BR tutvustatakse ametlikult reedel, 17. veebruaril 2017 Helsingi rahvusvahelisel meremessil „Vene17“.