AMT tutvustus

Milliseid paate võiks valmistada ettevõte, millel on mitmekümneaastane kogemus erinevate teenistus- ja lõbusõidupaatide projekteerimisel ning mis on kokku puutunud kõigi paadinduse tahkudega? Ettevõte, mida iseloomustab mitukümmend aastat paadiehitust ja mille kümned tuhanded paadid leiavad kasutust üle kogu Euroopa? Milliseid paate võiks ehitada ettevõte, mille kõige olulisemaks eesmärgiks on lihtne ja ohutu paadisõit?
Sellise ettevõtte paadid kannavad kaubamärki AMT – Advanced Marine Tech.

amt_metal_logo_dark

AMT-Veneet Oy tegevus sai alguse 1987. aastal. Sellele eelnes ulatuslik ülemaailmne uurimisprojekt väikepaatide tööstusliku valmistamise kohta. Uurimistöö tulemused koos varasema kogemusega võimaldasid luua uusi standardeid. Paljude tänapäeval paadiehituses kasutatavate võtete juures on tunda AMT mõjutusi. AMT paadid on novaatorid nii paadidetailide tootmisvõrgustike ja tootmismeetodite arendamisel kui ka paatide ainulaadsete turvakonstruktsioonide ja kasutusuuenduste välja töötamisel.

 

AMT-Venet OY projekteerib ja valmistab kõik oma paadimudelid ning nende tootmiseks vajalikud vormid ja muud eritööriistad ise. Soome võtmelipu tähisega AMT paate valmistatakse Kontiolahti ülimalt kaasaegses paaditehases. Sellises töökeskkonnas on oskuslikel ja oma ameti üle uhketel paadimeistritel mõnus töötada ning ehitada kvaliteetseid, tipptasemel viimistlusega AMT paate.

 

Peaaegu 30 000 paadi tootmiskogemused ja -oskused on suunatud praegu tootmises olevatesse AMT paadimudelitesse. Toodakse turvalisi, hoolikalt valmistatud ja mugavaid paate kvaliteediteadlikele kasutajatele. Esmaklassilised sõiduomadused kuuluvad iga paadi standardvarustusse. Ettevõtte paadimeistrite kirg paadisõidu vastu ilmneb paatide kasutajasõbralikes detailides ning projekteerimine lähtub põhimõttest, et paatide hinna ja kvaliteedi suhe peab olema turu parim. Selle heaks tõestuseks on võidud mitmete paadiajakirjade võrdlustestides nii Soomes kui mujal riikides.

 

AMT-Veneet Oy on üks Põhjamaade juhtivaid paadiehitajaid 4–7-meetriste paatide klassis. AMT tootevalik koosneb 9 mudelist, mida müüakse lisaks Soomele ka Norras, Rootsis, Taanis, Inglismaal, Belgias, Saksamaal, Eestis ja Venemaal.

 

2010.a. kevadest on AMT paatide ametlik edasimüüja Eestis Catwees OÜ, kes pakub kõikidest oma keskusest kogu valikut AMT-Veneet OY paadivalikust.