Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 7 650€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA NC750X ABS

Alates: 7 650 €
* 91 € kuumakse

Tutvustus

Tõeline mitmekülgsus

Ühendades endas tõhusa kuid ökonoomse mootori, mugava sõiduasendi ja funktsionaalse raami, annab NC750X mitmeotstarbelise mootorratta mõistele täiesti uue tähenduse. Ideaalne igapäevasteks sõitudeks läbi terve nädala, sobib selle mootorrattaga viia ellu ka seiklusrikka nädalavahetuse veetmisega seonduvaid plaane. Pikem ringreis, lõbusõit maale või linnareis koos kaassõitjaga sõiduks sõpradega kohtuma – NC750X on valmis kõigeks.

NC750X on saadaval ka Honda innovaatilise, teise põlvkonna kahe siduriga Dual Clutch Transmission ülekandesüsteemiga, mis pakub manuaalkastiga sõitmise sõidurõõmu automaatkasti mugavusega. Süsteem toimib kahe, elektrooniliselt juhitava siduri põhimõttel, mis tagab kiired ja sujuvad käiguvahetused kolmel töörežiimil. Manuaalne käiguvahetus (MT) võimaldab juhil juhtraua vasakpoolsel osal paikneva nupu abil käikude manuaalse vahetamise, samas kui automaatrežiimil (AT) on kaks seadistust: S sportlikumaks sõitmiseks ja D linnaliikluseks või sõitmiseks maanteel.

Mõlemast automaatrežiimist on juhil võimalik soovi korral lülituda ajutiselt manuaalsele käiguvahetusele, ent pärast juhi manuaalseid käiguvahetusi lülitub süsteem automaatselt tagasi automaatsesse käiguvahetusrežiimi. Tulemuseks on erinevatele sõidustiilidele vastav väga paindlik ülekandesüsteem koos võimalusega käikude koheseks vahetamiseks manuaalselt kütuse säästmise eesmärgil või sportlikumate sõiduvõtete rakendamiseks. Teil jääb üle vaid sõitmisest rõõmu tunda.

Värvivalik

Glint Wave Blue Metallic
Candy Arcadian Red
Matt Pearl Glare White
Sword Silver Metallic
Matt Gunpowder Black Metallic

Hinnakiri

HONDA NC750X ABS
HONDA NC750X ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
NC750X ABS Manuaal Bensiin 7 650 € *87 € kuumakse
NC750X DCT ABS Automaat Bensiin 8 450 € *96 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA NC750X ABS