Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 8 590€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CBR650F ABS

Alates: 8 590 €
* 102 € kuumakse

Tutvustus

TERAVAM JA VIIMISTLETUM

Taskukohane ja sõidunaudingut pakkuva jõudlusega mootor ning minimaalne mass. Täiustatud sisselaskekanalitest tulenev suurem tippvõimsus ja vabalt hingav väljalase annavad CBR650F-le nauditava kiirenduse kuni 11 000 p/min, samas kui lühem ülekandevahemik tagab parema kiirenduse keskmise kiiruse juures. Tänu suuremale võimsusele kostub rattast madalatel pööretel uut rämedakõlalist urinat, mis muutub pöörete suurenedes raevukaks ulgumiseks.

2017. aasta CBR650F mudeli mootor on saanud lisaks 3 kW, saavutades 67 kW tippvõimsusel 11 000 p/min. Selline märkimisväärne võimsuse kasv (võrreldes eelneva 5000 p/min võimsusega) on tingitud uuest sisse- ja väljalaskesüsteemi voolujuhtimisest: lühemad õhuvõtuava lehtrid varustavad nelja 32 mm gaasiava allavoolu õhumahutist (mis ise omakorda võtab õhku suuremate sisselaskekanalite kaudu) ning parempoolne 4-1 väljalase kasutab nüüd kaksik-läbilaset (mitte kolmik-läbilaset) summutis, vähendades sellega vasturõhku. Mudelil on ka suurem lõppväljalaskeava.

Tänu lühemale ülekandevahemikule alates teisest kuni viienda käiguni võtab CBR650F kohalt tunduvalt kiiremini kui eelmine mudel ning alates kiirusest 60 km/h võimaldab teise käiguga kiirendades jõuda 3 rattapikkust ettepoole üle 400 m. Veidi suurem tipp-pöördemoment 64 Nm saavutatakse võimsusel 8000 p/min ja mootori vääne võimaldab kiirendad sujuvalt tühikäigult 1500 p/min ka kuuenda käiguga. Madalatel pööretel kostuv kähe urin muutub kõrgematel pööretel sõltuvust tekitavaks ulgumiseks, meenutades CBR650F ratast Honda neljasilindriliste võidusõidurataste põlvkonnast.

Uus eesmine voolund lisab sportlikkust ning lisaks sellele suunab õhuvoolu eesotsas olevalt suure rõhuga alalt sisemise õhumahuti sisselaskekanalisse. Samuti jätab see mootori maksimaalselt nähtavale – see oli ju lõppude lõpuks mõeldud eksponeerimiseks – ja rõhutab masina agressiivset ettepoole suunatud massiga asendit. Uuendatud kahe kolviga Nissin esipidurisadulad töötavad 320 mm laineliste ketastega ning taga ühe kolviga 240 mm ketas. Kahe kanaliga ABS on standardvarustuses.

Värvivalik

Millennium Red
Black / White
Matt Gunpowder Black Metallic
Black / Red

Hinnakiri

HONDA CBR650F ABS
HONDA CBR650F ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CBR650F ABS Manuaal Bensiin 8 590 € *97 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CBR650F ABS