Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 20 900€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Küsi pakkumist

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Tutvustus

Rohkem ruumi. Rohkem mitmekülgsust.
Uus Civic Tourer.

Nimi Civic on alati tähendanud uuenduslikkust, minevikust õppimist ja pidevat edasiliikumist. Just seetõttu alustasime uhiuue Toureri disainimist täiesti nullist, analüüsides iga detaili. Tulemuseks on auto, mis on varustatud uuendusliku tehnoloogia, täiustatud turvavarustuse, dünaamiliste sõiduomaduste, uskumatult paindliku sisustuse ja oma klassi suurima pakiruumiga. Järjekordne Civic, mis vastab Teie elustiilile.

Enneolematu stiil

Nagu iga Civicuga, soovisime, et Tourer eristuks hallist massist ja just seda me saavutasimegi. Oleme loonud täiesti ainulaadse profiiliga aerodünaamilise pereauto, mille puhul ei pea Te ruumi nimel ohverdama stiili.

Funktsionaalne disain

Hondas tehakse kõike kindla eesmärgiga, mistõttu Civic Toureri kujundamisel kaaluti kõikvõimalikke asjaolusid. Sujuvad ja elegantsed katusejooned täiendavad auto stiilset disaini, kuid samas ka aerodünaamikat. Civic Toureri ümberdisainimisel lisatud kolmveerandaken suurendab mitte üksnes auto profiili, vaid ka nähtavust tahapoole. Ilmekate esitulede, peidetud uksekäepidemete ja haiuime kujulise antenni disainimisel oli eesmärgiks täiustada stiili ning samas vähendada tuuletakistust, heitgaase ja pakkuda meeldivamat sõidukogemust, nagu kõigi Civicu mudelitega.

Oma klassi ruumikaim

Kõik muudatused alates raami langetamisest lihtsama laadimise tagamiseks kuni mugavate lisade nagu kohandatava pagasivõrgu ja ühe puutega pakiruumi katte lisamiseni on mõeldud sisustuse võimalikult paindlikuks ja praktiliseks
muutmiseks – igaks elujuhtumiks. Tourer pakub Teile oma klassi suurimat 624-liitrist pakiruumi, 117-liitrist põrandaalust hoiuruumi ja 1668-liitrist maksimaalset laadimisruumi (kokkuklapitud istmetega), mis on piisav igaks reisiks.

Värvivalik

Passion Red Pearl
Alabaster Silver Metallic
Crystal Black Pearl
White Orchid Pearl
Polished Metal Metallic
Milano Red
Twilight Blue Metallic
Golden Brown Metallic
Brilliant Sporty Blue
Lunar Silver Metallic

Hinnakiri

Civic Tourer
Civic Tourer Käigukast Kütus Hind (km-ga)
1,8 Lifestyle Navi ADAS Tavahind 23 690 €. Hinnale lisandub 290 € esmaregistreerimise ja 490 € metallikvärvi eest. Automaat Bensiin 20 900 € *223 € kuumakse Kampaaniavõit2 790

Varustus

Civic Tourer
S Standardvarustus L Lisavarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

Civic Tourer

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale