Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 34 500€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Teenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Tutvustus

Civic Type R on loodud vaid ühe asja jaoks: selleks on jõudlus.

Pärast viit aastat ootamist nägime 2015. aastal uut ja kaua oodatud luukpära. Auto südames tuksleb täiesti uus otsepritsega turboülelaadimisega 2,0 liitrine VTEC TURBO bensiinimootor. Ilmselt unustate end pikaks ajaks rooli taha.

Kiiruseihalus

Civic Type R piirideks on 310 hj ja 6500 p/min. Tippmoment on 400 Nm – seda on rohkem kui ühelgi eelmisel Civic Type R mudelil. Kiirendab nullist sajani kõigest 5,7 sekunduga, tippkiiruseks on 270 km/h .

Nautige luksuslikku ja sportlikku salongi.

Alumiiniumist käigukang. Sportlik nahkkattega rooliratas. Sportlikud ja kõrge seljatoega istmed on kaetud seemisnahkse musta kangaga. Civic Type R-i salongi disaini juures on mõeldud nii jõudlusele kui ka stiilile.

GT-paketiga saab lisada nii mõndagi – see sisaldab parkimisandureid, esitulede automaatika ja klaasipuhasteid ning integreeritud Garmini satelliitnavigatsioonisüsteemi.

 

Type R toob võidusõiduvaimu tänavatele.

Punane ‘Type R’ embleem on alati olnud Honda autode erimärk. F1 sarja edust aastal 1992 innustust saades töötasime välja esimese Type R mudeli – NSX-i. Sari annab meile jätkuvalt innustust.

Neid on olnud ainult neli – Civic, Integra, Accord ja muidugi NSX. Kõik nad lükkasid jõudluse piire edasi. 22 aasta jooksul välja töötatud mudelitest on viimane kõige pöörasem.

Värvivalik

Milano Red
Championship White
Brilliant Sporty Blue Metallic
Crystal Black Pearl
Polished Metal Metallic
White Edition

Hinnakiri

Civic Type R
Civic Type R Käigukast Kütus Hind (km-ga)
2.0 Type R Manuaal Bensiin 34 500 € *392 € kuumakse
2.0 Type R GT Pack Manuaal Bensiin 36 000 € *409 € kuumakse
2,0 Type R White Edition Manuaal Bensiin 36 790 € *418 € kuumakse

Varustus

Civic Type R
S Standardvarustus L Lisavarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

Civic Type R

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale