Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 21 190€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

Teenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

Tutvustus

Pühendumine esmaklassilisele tehnoloogiale ja disainile

Uus täiustatud neljaukseline Civic on suurepärane näide meie järjepidevast pühendumisest esmaklassilisele tehnoloogiale ja disainile. Just keskendumine peensustele on ajendanud meie insenere parandama ja viimistlema ka kõige väiksemaid detaile. Lõppude lõpuks osutuvad kaalukeeleks sageli just pisiasjad. Tulemuseks on julge, eripärane ja aerodünaamiline kujundus – tõeliselt nauditav alates uuest mootorivõrest kuni kaunilt kooskõlalise ja ergonoomilise salongini..

 

Avar salong

Civicu salong on kujundatud nii, et see oleks vaikne, mõnus ja meeldiv nii juhi kui ka kaassõitjate jaoks. Teid ümbritsevate materjalide kvaliteet ja viimistlus, mugavad keha toetavad istmed ning arvukad nutikad panipaigad, mis aitavad autos korda hoida, annavad tunnistust sellest, et Civicu disainimisel on esikohale seatud just teie vajadused ja eelistused.

2014. aastal tutvustame uudset rehvi tühjenemise hoiatussüsteemi, mis annab rehvi tühjenemisest märku visuaalse ja helisignaaliga. See süsteem ning hulk teisi muljetavaldavaid ja uuenduslikke turvasüsteeme näitavad, kui oluline on meie jaoks see, et iga neljaukseline Civic oleks võimalikult turvaline.

Kõik saab alguse kestast

Meie ACE (Advanced Compatibility Engineering) kerestruktuur neelab löögienergiat ning suunab selle juhist ja reisijatest eemale, et kaitsta kõiki autos viibijaid.

Mitu turvapadja, elektrooniline pidurdusjõu jaotuse regulaator (EBD) ja stabiilsuskontroll (VSA) kuuluvad kõik põhivarustusse. Nagu ka ABS-pidur, mis aitab pidurdusel suundpüsivust säilitada, ning pidurdusassistent (BA), mis suurendab hädapidurdusel pidurdusjõudu.

See kõik on keeruka konstrueerimise ja arvutamise tulemus, kuid teenib vaid ühte lihtsat eesmärki: et kõik sõitjad oleksid kaitstud.

Värvivalik

New Deep Crimson Pearl

Hinnakiri

Civic 4D
Civic 4D Käigukast Kütus Hind (km-ga)
1.8 Executive 3 a tasuta hooldusi, intresssivõit, sissemakse toetus 1200 eur Automaat Bensiin 21 190 € *241 € kuumakse Kampaaniavõit2 396

Varustus

Civic 4D
S Standardvarustus L Lisavarustus - Ei ole saadaval

Tehnilised andmed

Civic 4D

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale