Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 12 590€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA VFR800F ABS

Alates: 12 590 €
* 150 € kuumakse

Tutvustus

Legendaarne VFR800F on läbinud täieliku uuenduskuuri – selge joonega modernne välimus, uhiuus teleskoopkahvel, Pro-arm tagakahvel, veljed ja kere. Lisaks veel reguleeritav istme kõrgus, standardvarustuses veojõu kontrollsüsteem, ABS-pidurid, soojendusega käepidemed ja Honda ainulaadsed uued isekustuvad suunatuled. Uus ratas on seitse kilogrammi kergem kui eelmine mudel ja selle mootor on ümber häälestatud suuremale pöördemomendile madalatel ja keskmistel pööretel.

V4-mootor on Honda jaoks eriline – sellel on peaaegu neljakümneaastane ajalugu. Keeruka, ent kompaktse komponendina on sellel ainulaadne võimsuse kohalekanne ja iselaadi hing. RC213V, Honda praegune masin MotoGP sarjas, kasutab V4-mootorit, nagu ka VFR1200F, lipulaev maanteele mõeldud sportmootorrataste seas. See on jõuseade, mis on tihedalt põimitud Honda tehnika DNAsse.

Mitte kuskile pole V4-mootor sobinud paremini kui legendaarsesse VFR800F-seeriasse – see on tõeliselt universaalne mootorrattas, mis on alati hakkama saanud nii spordi kui ka maanteesõiduga, mille vahele mahuvad kõik teised valdkonnad nii päraistmega kui ilma selleta. See on omanike seas viimase kahe aastakümne jooksul äratanud tohutu lojaalsustunde ja hinnanguliselt on üle Euroopa endiselt regulaarses kasutuses 75 000 VFR-i.

Mudeli VFR800F fanaatikute leegion teab täpselt, mis neile oma mootorratta juures meeldib ja mida uuel mudelil peaks rohkem – või vähem – olema. Nii olulise mudeli puhul on Honda tähelepanelikult klientide arvamusi kuulanud – põhimõtteliselt tahavad nad kvaliteetset mootorrattast, millel oleks kõrge pöördemoment madalatel ja keskmistel pööretel, kerge ning sihvakas kere, kuid mis oleks niisama võimas ja kohanemisvõimeline. Soovitakse VFRi varasemate mudelite meeldejääva välimuse ja kasutuskogemuse tagasitulekut.

Ootamine on läbi – uus VFR800F on päral.

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA VFR800F ABS
HONDA VFR800F ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
VFR800F ABS Manuaal Bensiin 12 590 € *143 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA VFR800F ABS