Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 16 350€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA VFR1200F ABS

Alates: 16 350 €
* 195 € kuumakse

Tutvustus

VFR1200F-i väljatöötamisel on lähtutud eelmistest VFR-idest, mis kujutavad endast uusimal tehnoloogial põhinevat kombinatsiooni sport- ja matkaratastest. See mootorratas on siiski midagi täiesti uut: seniolematu lähenemine maantee jaoks mõeldud sportrattale – kontseptsioon, mis juhindub kliendi vajaduste põhjalikust mõistmisest ja tipptasemel uutest tehnoloogiatest.
Püüeldes parema juhitavuse ja tagaside poole, rakendab VFR1200F ringrajal väljatöötatud tehnoloogiaid, mida on kohandatud ja täiustatud, et luua täiuslik ja mitmekülgne masin.

Paindliku ja tundliku V4 mootori harmooniline urin lööb taas lõkkele varasematest VFR-idest innustunud tunded, kuid selle mootori unikaalsed “südametuksed” ja konkurentsitu juhitavus asetavad uue VFR-i kõrgemale pulgale mitte üksnes oma eelkäijate, vaid ka kõigi teiste uute mootorrataste suhtes.

Meistriteos. “Revolutsiooniline” on sõna, millest ei pääse üle ega ümber ükski uue Honda VFR1200F-i juurde sattunu. Täpselt nii, nagu esimene Honda VFR raputas motomaailma selle alustaladeni, annab VFR1200F mootorratta olemusele uue tähenduse. Üksainus sõit ja kogete seda ise. Enne tutvustame aga omadusi, mis teevad VFR1200F-ist murrangulise ratta.

Tehnoloogia ja disain. On täiesti mõistetav, et te ei suuda pilku ära pöörata. Nii juhtub kõigiga, kes näevad uut rabavat VFR1200F-i. Ja see toimub veel enne, kui avastatakse tipptasemel V4 sisemine ilu. Kui sellest kütkestavast välimusest ükskord üle saadakse, leidub revolutsioonilist tehnoloogiat kõikjal, alates täiesti uuest ja ülikompaktsest 1237cm3 V4 mootorist ja Honda kõigi aegade esimesest elektroonilisest gaasirullikust kuni topeltsiduriga automaatkäigukastini, millel saab vahetada käike F1-laadis nupulevajutusega.

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA VFR1200F ABS
HONDA VFR1200F ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
VFR1200F DCT ABS Automaat Bensiin 16 350 € *186 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA VFR1200F ABS