Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 9 490€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA TRX 500FA6

Alates: 9 490 €
* 179 € kuumakse

Tutvustus

Hea sõit võib kesta terve päeva

Olgu tegemist arhitektuuri, transpordi, riiete, toidu või muusikaga – tõeliselt head asjad peavad ajaproovile vastu. Ja kui rääkida maastikusõidukitest, siis tähendab selline proov kahte asja: mitu tundi päevas sa soovid sõita ja kui kaua sinu ATV vastu peab. Honda FourTrax Foreman Rubicon TRX500FA6 paistab silma mitmete omaduste poolest. See on esmaklassiline ATV, mis seab sõitja mugavuse esikohale, tagades mugava sõidu kogu päevaks.

Meil on suur valik Rubicon mudeleid mitmesuguste erifunktsioonidega, et saaksid valida täpselt sellise, mis sulle kõige paremini sobib.

TRX500FA6 kasutab meie uudset automaatset topeltsiduriga ülekannet koos uue, sujuvama käiguvahetusskeemiga ja käigukasti tugevate terasest sisekomponentidega. Sõltumatu tagavedrustus (IRS) ei ole mõeldud pelgalt mugava ja pehme sõidu tagamiseks. Rubiconi vedrustuse kallal tehtud inseneritöö annab sulle kindlustunde, mida vajad karmidel teedel sõitmiseks, tagades samas mugava sõidu kogu päevaks ja suurepärase veojõu ja haarduvuse ebatasasel maastikul.

Rääkima peaks veel paljust: täiustatud juhtseadmed, tugevad terasest pakiraamid, tagumine ketaspidur, elektriline roolivõimendi (EPS). Üks asi on kindel: kui alustate kord sõitu, siis ainus põhjus peatumiseks on masina tankimine.

Varustus ja võimalused:

  • 475cc vedelikjahutusega neljataktiline PGM-FI mootor
  • TraxLok® 2WD / 4WD ümberlülitussüsteem
  • Sõltumatu tagavedrustus
  • Automaatne DCT käigukast koos tava ja madalate käikudega (Drive/Low)
  • Ketaspidurid
  • Elektriline roolivõimendi

Hinnakiri

HONDA TRX 500FA6
HONDA TRX 500FA6 Käigukast Kütus Hind (km-ga)
TRX 500FA6 Bensiin 9 490 € *179 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA TRX 500FA6

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale