Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 6 290€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA REBEL

Alates: 6 290 €
* 75 € kuumakse

Tutvustus

Lihtne ja võimas

Progressiivne custom ratas, mis seob murrangulisi uusi ideid ja seisukohti, pakkudes samas omanikule piisavalt võimalusi kohanduste tegemiseks. Pakkudes tavapäraseid lahendusi värskes võtmes, segab Rebel vana- ja uue-kooli stiile ning tagab mõnusa sõidu ning käivitab nooremate ratturite kujutlusvõime.

Lihtne ja võimas uus Honda Rebel mudel esindab lihtsat ja minimalistlikku disaini, kus iga detail loeb.

Madalat kõhna siluetti kroonib ikoonilise staatusega kütusepaak, agressiivselt kaldus esiots ja paksud rehvid suure läbimõõduga velgedel, samuti stantsitud terasest tagumine poritiib ja kitsa raamiga kere, mille tulemuseks on paljamad vormid, mis räägivad ebakonventsionaalsusest ja individuaalsest lähenemisest.Ümmargune esituli asetseb kõrgel survevalualumiiniumist alusel, spidomeeter on kompaktne ketas negatiivse LCD ekraaniga ja sinise taustavalgusega, süüde on paigutatud kütusepaagist allapoole vasakule. Kõik detailid on võimaluse korral tumendatud.

 

471cc paralleelse kahesilindrilise mootoriga Rebel mudelil on suur näändemoment madalatel pööretel ja sujuv lineaarne veojõud. Sõiduasend on lõdvestunud ja neutraalne, käsivarred kergelt sirutatud ja jalad asetuvad otse alla keskel asetsevatele tugedele. Mitmekülgse Rebeliga on lahe sõita nii aeglaselt kui ka kiiresti, sobib päevatripiks, sõiduks kohvikusse või isegi sportlikumaks sõiduks kurvilistel teedel. Väike kaal, sale raam ja madal sadul tagab ratta manööverdatavuse ka madalatel pööretel, samas kui

Värvivalik

Graphite Black
Mat Armored Silver Metallic

Hinnakiri

HONDA REBEL
HONDA REBEL Käigukast Kütus Hind (km-ga)
REBEL Manuaal Bensiin 6 290 € *71 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA REBEL