Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 11 500€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA NM4 Vultus ABS

Alates: 11 500 €
* 137 € kuumakse

Tutvustus

Revolutsiooniline sõiduk, mis on inspireeritud soovist pakkuda erilist sõiduelamust ja tavalisest mootorrattadisainist kammitsemata identiteeti. Lisaks on tugevalt tunda Jaapani filmidest tuttavate futuristlike rataste mõju. NM4 Vultuse on loonud noor disainimeeskond, kes on kõigis tootmisetappides jäänud truuks algsele kontseptsioonile, tuues tänavale futuristlike joontega radikaalse stiili, mis on mõeldud uue põlvkonna ratturile.

Honda põhiväärtuseks on uuendusmeelsus. Sellele kindlaks jäädes on viimastel aastatel ettevõtte sisim soov luua uus piire avardav masin, mille identiteet, sõidumõnu ja -kogemus oleks omaette klassist.

Disaini loomesäde süttis animes ja mangas nähtud futuristlikest ratastest. Mõlemad žanrid on Jaapanis juba ammu jõudnud täiskasvanuile mõeldud meelelahutusse ning põimunud igapäevaeluga; nüüdseks on nende filosoofiast, hoiakust, moest ja elutunnetusest saanud ülemaailmne peavoolunähtus.

Teine tähtis tegur uue klassi sünniloos oli soov luua masin, mis suudab murda traditsioonilisest kaherattaliste maailmast suurema auditooriumi ette. Masina loomemeeskonna insenerid on 20ndates ja varastes 30ndates. Nad said selle loomiseks, disainimiseks ja kokkupanekuks täiesti vabad käed. Sellest küljest on NM4 Vultus Hondale täielik julgustükk, mis peaks ligi meelitama täiesti uut tüüpi rattureid.

Need, kes seda tahavad, tahavad seda kohe. Nad võivad olla kuulnud sellestki, kui head on selle mootor ja raam, aga tõeliselt võlub neid ratta väljanägemine ja tekkiv emotsioon. NM4 Vultus on võrreldamatu, ja ta on kohal.

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA NM4 Vultus ABS
HONDA NM4 Vultus ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
NM4 Vultus ABS Automaat Bensiin 11 500 € *130 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA NM4 Vultus ABS