Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 9 690€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA INTEGRA NC750D

Alates: 9 690 €
* 115 € kuumakse

Tutvustus

Integra on saanud oma nime asjaolust, et ta integreerib endas rolleri kasutuslihtsuse ja mootorratta suutlikkuse. Integrale on iseloomulik „jalad ees“ isteasend, kaitseelemendid, sisseehitatud pagasiruum ja täiustatud kolmerežiimne, Honda innovaatilise kahe siduriga ülekandesüsteemi teise põlvkonna käigukast. Samas on ratas väga stabiilne, hea juhitavuse ja suurepärase teelpüsivusega. Tulemuseks on ainulaadne ja ihaldusväärne kaasaegne sõiduriist, mis on mõeldud pakkuma haaravat sõiduelamust, unustamata sealjuures nii keskkonnasõbralikke kui ka turvalisi tehnilisi lahendusi, mida kliendid ühelt õigelt 21. sajandi masinalt ootavad.

Selle uue ratta südameks on spetsiaalselt sellele rattale väljatöötatud mootori ja käigukasti kooslus. Vedelikjahutusega kahesilindriline 670-ne ridamootor on ülikerge ja kompaktne agregaat, mis on paigutatud nii, et raskuskese asuks võimalikult madalal. Mootoril on suur pöördemoment just madalatel ja keskmistel pööretel, millel juht valdava osa ajast sõidab, ja väga praktiline jõu ülekandesüsteem, heitgaaside hulk on väike ja mootor on väga ökonoomne. Mootor on kombineeritud Honda innovaatilise, teise põlvkonna kahe siduriga käigukastiga, mis on automaatkastile iseloomulikult mugav ja lihtne kasutada, kuid lisaks sellele on juhil võimalik lülitada käiguvahetus manuaalsele käiguvahetusrežiimile.

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA INTEGRA NC750D
HONDA INTEGRA NC750D Käigukast Kütus Hind (km-ga)
Integra NC750D Manuaal Bensiin 9 690 € *110 € kuumakse
Integra NC750D Special Colour Manuaal Bensiin 9 890 € *112 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA INTEGRA NC750D