Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 8 980€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA SHADOW CLASSIC C-ABS

Alates: 8 980 €
* 107 € kuumakse

Tutvustus

Honda 750cm3 klassi American Custom matkamootorrattad on tuntud oma mugava stiili, särtsaka ent kergesti saavutatava kiirendusvõime ning pingutuseta juhtimise poolest mistahes kasvu sõitjate jaoks, ja seda kõike vägagi mõistliku hinnaga. Mitte väga suured ega väga väikesed Shadow 750 ja Shadow Spirit mudelid pakuvad jõuliseks kiirendamiseks küllaldast võimsust, millega kaasneb kahesilindrilise V-mootori rahustav heli ja keskmise töömahu tunnetus.

Esmaklassilised võimsusnäitajad ja leegitsev kiirendus ei ole üldiselt selle segmendi sõitjatele kõige tähtsamad. Selle asemel pakuvad need klassikalised matkamootorrattad pigem võimalust istuda rahulikult sadulas ja nautida maanteesõidu rõõme, tundes end samal ajal hästi. Masinate võimsus kasvab jõuliselt ja pingutuseta kerge gaasilevajutusega. Ka nende suurus, kaal ja proportsioonid on osutunud ideaalseks laiadele massidele, kuna madal istmekõrgus meelitab ligi lühemakasvulisi sõitjaid, eriti naisterahvaid.

Konfigureeri oma Honda siin: www.buildyourhonda.eu

Värvivalik

Graphite Black

Hinnakiri

HONDA SHADOW CLASSIC C-ABS
HONDA SHADOW CLASSIC C-ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
SHADOW CLASSIC C-ABS Manuaal Bensiin 8 980 € *102 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA SHADOW CLASSIC C-ABS