Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 5 025€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA FORZA 125

Alates: 5 025 €
* 60 € kuumakse

Tutvustus

Uhiuus suure jõudlusega 125cc roller Forza 125 on disainitud nii, et see pakub teistest enamat – suuremat mitmekülgsust, paremat jõudlust oma neljaklapilise mootori ja kerge, täiuslikku tasakaalu hoidva raamiga (sobib nii maanteedel kui ka linnatänavatel sõites); rohkem silmatorkavust oma stiilse tipptasemel disaini ning esmaklassiliste LED-täistuledega; rohkem praktilisust oma reguleeritava tuuleklaasi ja tohutu pagasimahuga ning rohkem mugavust kahele sõitjale. Lisaks sellele on rolleril kütusesäästlik väikese hõõrdejõuga Idling Stop mootor, 500 km tankimisvahemik ning valikuline ABS.

Otsast otsani uhiuue Forza 125 sihvakas välisilme väljendab agressiivset sportlikku hoiakut ning dünaamilist ajakohast disaini ja teostust. Ergonoomiline disain pakub täiuslikku mugavust nii juhile kui ka kaassõitjale. Tuuleklaas on reguleeritava kõrgusega, et see sobiks maanteel ja ka linnas sõitmiseks. Istme all on küllaldaselt ruumi (48 l, millest piisab kahe täismõõdus kiivri mahutamiseks) ning kindalaekas on 12 V pistikupesa. Ratta parimate omaduste rõhutamiseks tuleb veel nimetada LED-lampidega varustatud esi- ja tagatuld, parktulesid ning numbrimärgivalgustust.

Värvivalik

Matt Pearl Cool White / Matt Pearl Pacific Blue
Black Matt Ruthenium/Silver Metallic
Matt Cynos Gray Metallic/Matt Pearl Havana Brown
Matt Cynos Grey Metallic/Black

Hinnakiri

HONDA FORZA 125
HONDA FORZA 125 Käigukast Kütus Hind (km-ga)
FORZA 125 Automaat Bensiin 5 025 € *57 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA FORZA 125