Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 6 250€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CRF250L RALLY ABS

Alates: 6 250 €
* 74 € kuumakse

Tutvustus

CRF250 RALLY on ühtviisi valmis nädalalõpu seikluseks, pikamaasõiduks või igapäevaseks töölesõiduks tänu pikemale vedrustusele, suure kettaga ABS piduritele, suurepärasele ilmastikukaitsele, samuti CRF450 RALLY mudelist inspireeritud kerele ja muljetavaldavale läbisõidu ulatusele. Mootori suutlikus on kombineeritud ühtlase väändemomendiga madalatel pööretel koos märkimisväärse väändemomendiga kõrgetel pööretel.

Uuendatud CRF250L mudelile tuginev CRF250L Rally mudelile lisandub mitmesuguseid muudatusi, mis teevad sellest ainulaadse turul. Stiili osas on saadud inspiratsiooni Team HRC CRF450 Rally võistlusrattalt. Esiotsas asuvad rallimasina tüüpi tuuleklaas, voolund ja radiaatori katted tagavad tuulekaitse, samas kui ülejäänud masin näitab uhket MX stiili. Asümmeetrilised esituled, samuti suunatuled on LED-tuled. Suur kütusepaak võimaldab sõita pikki vahemaid ja uuel digitaalsel näidikul on kütusenäidik ja tahhomeeter. Pikem vedrustus ja suur kõrgus maapinnast teevad pikamaasõidud maastikul mugavamaks ning suurem ujuv esipiduriketas ning ABS, mida saab tagapiduri puhul välja lülitada, annavad rattale suurepärase pidurdusjõu. Mootori suutlikus on kombineeritud ühtlase väändemomendiga madalatel pööretel koos märkimisväärse väändemomendiga kõrgetel pööretel, tänu algse CRF250L mudeli uuendustele, sealhulgas muudetud PGM-FI ja seguklapp, uus õhumahuti ja kerge väljalaskesüsteem.

Värvivalik

Extreme Red

Hinnakiri

HONDA CRF250L RALLY ABS
HONDA CRF250L RALLY ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CRF 250L RALLY ABS Manuaal Bensiin 6 250 € *71 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CRF250L RALLY ABS