Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 13 490€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CB1100RS

Alates: 13 490 €
* 161 € kuumakse

Tutvustus

Teravajooneline moodne retrostiil ja sportlik veetlus

Uus Honda CB1100RS oma teravama joonega šassiiga esindab minimalistlikku, isetegija stiili ja sportlikkust. Sellel on jõudsam 43 mm Showa Dual Bending Valve kaheosaline esikahvel ja eraldi mahutiga tagaamordid, lisaks 17-tollised alumiiniumist veljed ja kahed radiaalpaigutusega nelja kolviga pidurisadulad. Mootor hingab läbi täiustatud sisse- ja väljalaskesüsteemi ja on nüüd varustatud assisteeriva läbilibiseva siduriga.

Vähendatud tagaosa ja saledama kerega CB1100RS meenutab välimuselt 1970ndate võidusõiduratast, milles võib näha ka sarnasust cafe racer tsikliga. Kurvikas kütusepaak – valmistatud ilma keevisõmblusteta – jätab meisterliku käsitöö mulje, samas kui ümmargune esituli ja kaks ümmargust näidikut rõhutab ratta ajatut siluetti. Sellele lisanduvad teravajooneline modernne stiil ja LED-tuled.

Sportlikuma stiili esiletoomiseks kasutab CB1100RS teravamat raami geomeetriat, kui EX mudel, koos tugevama Showa vedrustuse, eesmiste radiaalpaigutusega nelja kolviga pidurite, valatud alumiiniumist 17-tolliste velgede ja sportratta mõõtudega rehvidega. Madalam, kompaktsem sadula asend nihutab sõitja kaalu ettepoole, mis täiendab raami muudatusi.

Õhkjahutusega neljasilindriline mootor hingab kergemini tänu täiustatud sisselaskele ja väiksemale ning kergemale 4-2-2 väljalaskesüsteemile, samas kui assisteeriv läbilibisev sidur muudab hoova käsitsemise kergemaks ja tagaratta käigu allavahetustel stabiilsemaks.

Värvivalik

Candy Prominence Red
Graphite Black

Hinnakiri

HONDA CB1100RS
HONDA CB1100RS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CB1100RS ABS Manuaal Bensiin 13 490 € *153 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CB1100RS