Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 12 590€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CROSSRUNNER ABS

Alates: 12 590 €
* 150 € kuumakse

Tutvustus

VFR800X Crossrunner, mis tuli müüki 2011. aastal, oli esimene Honda Crossover X seeriasse kuuluv mudel. See ratas ühendas VFR800F tüüpi sportliku matkaratta püstise, seiklusliku sõiduasendiga, andes kokku mitmeotstarbelise mootorratta, mille hingestatud V4-mootor pakkus võimsust ja head tunnetust ning mille veermik sai võrdselt hakkama nii hoogsate kurvide  kui igapäevaste sõitudega.

2015. aasta VFR800X Crossrunner, mis sisaldab hulgaliselt uue 2014. aasta VFR800F-i elemente, arendab Crossrunneri põhimõtteid tugevalt edasi, keskendudes sõiduomadustele ja tehnikale. Ümbertöötatud mootor ja veermik, Honda jõumomendi kontrollsüsteem, LED tuled, silutud püstisem sõiduasend ja hoogsam disain parandavad ratta kasutusmugavust ja väljanägemist, et luua praktiline mitmeotstarbeline mootorratas äkilise V4-mootoriga, mis toob elevust igasse sõitu.

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA CROSSRUNNER ABS
HONDA CROSSRUNNER ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CROSSRUNNER ABS Manuaal Bensiin 12 590 € *143 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CROSSRUNNER ABS