Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 14 190€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CRF1000L Africa Twin ABS

Alates: 14 190 €
* 169 € kuumakse

Tutvustus

CRF1000L Africa Twini projekti alguses oli olemas üks mootorratas, mis suutis oma mitmekülgse kasutatavuse, tasakaalu ja kasutusmugavusega nii maanteel kui ka maastikul pidevalt üllatada – algne XRV750 Africa Twin. Sellest sai väärtuslik teetähis isegi võrdluses tänapäevase seiklusrataste müriaadiga. Praegu sama nime kandval masinal ei pruugi algse mudeliga olla kuigi palju ühist, kuid see on pärinud mudeli XRV750 Africa Twin suurepärase olemuse ja vaimsuse.

„Mine kuhu iganes” lähenemisviis väljendub juba mootoris, mis peab toimima hästi nii maastikul, pikkadel maanteesõitudel kui ka kõikides vahepealsetes olukordades. Mudeli CRF1000L Africa Twin 1000 cm3 paralleelne kaksikmootor on üles ehitatud Honda võidusõidumudelite CRF250R/450R kaudu saadud maastikurallikogemustele ja selles kasutatakse sama nelja klapilist UniCami silindripead, mis tagab mootori kompaktsed mõõtmed.

Tugev ja lineaarne jõu- ja väändemoment tagab kogu pöördevahemikus kiire reageerimise ja pöörete arvu kasvades saadab seda rahuldust pakkuv sügav mootorimürin.

Tänu mootori väikesele kõrgusele on mudeli CRF1000L Africa Twin kliirens suurepärane, nagu ühelt tõeliselt seiklusrattalt võibki eeldada.

Mudeli CRF1000L Africa Twin šassii loomisel seati eesmärgiks kolm põhiomadust, mis olid algupärase XRV750 olulisimad omadused: maastikuvõimekus, sõidumugavus ja igapäevaseks liiklemiseks sobiv ergas juhitavus. Seetõttu sobib see mudel suurepäraselt nii pikkadeks reisideks kui ka igapäevasõitudeks.

Värvivalik

Pearl Glare White Tricolor SE
Candy Prominence Red
Mat Ballistic Black Metallic
Victory Red SE

Hinnakiri

HONDA CRF1000L Africa Twin ABS
HONDA CRF1000L Africa Twin ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CRF1000L Africa Twin DCT ABS Automaat Bensiin 14 190 € *161 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CRF1000L Africa Twin ABS

Lisainfo

Lisamaterjalid Hondale