Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 12 350€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CBR600RR ABS

Alates: 12 350 €
* 147 € kuumakse

Tutvustus

Honda CBR600RR mudelit on pikka aega peetud maailma kõigi aegade parimaks universaalseks sportrattaks kuuesajaste klassis. Selle nii võistlusrajal kui ka väljaspool võistlusrada võitjaomadustega mootorratta juures on leitud täiuslik tasakaal kõrgetel pööretel saavutatava võimsuse, täpse juhitavuse, kerge kaalu ja kompaktsuse vahel.

Uue CBR600RR juures on igal pool märgata sarnasusi Honda RC213V MotoGP võistlusrattaga ja selle DNA-d; agressiivsed kereelemendid, kaksik esituled, minimalistlikus stiilis tagaosa ja keskmesse paigutatud summuti tuletavad kõik meelde tehasetiimi võistlusratast. Uus Showa päritolu võistlusvalmis Big Piston Front Fork kahvel ja 12 kodaraga valuveljed on hea juhitavuse aluseks ning tsikli elektrooniline Programmed Dual Sequential Fuel Injection sissepritsesüsteem (PGM-DSFI) on programmeeritud nii, et masin saaks ergum ja gaasitunnetus parem.

Konfigureeri oma Honda siin: www.buildyourhonda.eu

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA CBR600RR ABS
HONDA CBR600RR ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CBR600RR ABS Repsol Manuaal Bensiin 12 350 € *140 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CBR600RR ABS