Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 6 590€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CB500X ABS

Alates: 6 590 €
* 78 € kuumakse

Tutvustus

Honda mootorrataste uude põlvkonda kuuluv mugav ja lihtsalt juhitav seiklusspordi tüüpi kahesilindriline mootorratas, mis on mitmekülgne, säästlik ja praktiline ning millega sõitmine pakub suurt lõbu. Mudel põhineb 1200-kuubikulisel Crosstoureril ning selle 35 kW mootor sobib suurepäraselt A2 kategooria juhilubade omanikule.
CB500X mootorrattaga sõitmine annab tänu pingevabale püstisele sõiduasendile ja laiale juhtrauale meeltülendava elamuse käänulisel ja lookleval teel igaühele, kes otsib oma esimest seiklusspordiratast. Ratta kerge juhitavus ja juhi suurepärane vaateväli tagavad, et see sobib sama hästi ka linnakeskkonda ning sellega sõitmisest saavad ühesuguse naudingu erineva kehaehituse ja kasvuga inimesed.

Tänu mitmekülgsusele, millele leidub vähe võrdseid, suurepärasele koostekvaliteedile, taskukohasele hinnale ning madalatele jooksvatele kuludele on CB500X suurepärane algus eluaegsele seiklusele mootorratta seljas. See ratas on atraktiivne valik ka kogenud sõitjatele, kes otsivad väga praktilist ja taskukohast suurt mootorratast, mis on täiuslik igapäevasõitudeks ja samuti lõbusateks nädalalõpuseiklusteks.

Värvivalik

Asteroid Black Metallic
Pearl Horizon White
Matt Gunpowder Black Metallic

Hinnakiri

HONDA CB500X ABS
HONDA CB500X ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CB500X ABS Manuaal Bensiin 6 590 € *74 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CB500X ABS