Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 11 990€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA CB1000R ABS

Alates: 11 990 €
* 143 € kuumakse

Tutvustus

Performance Naked-i jalustrabav stiil, hingetuksvõttev kiirendus, kerge ja laitmatult reageeriv käsitsemine ning kosutavad erutusvärinad igakordsel gaasiandmisel. Uue CB1000R-i võimas liitri klassist Super Sports töövõime on pakitud kompaktsesse, nappi ja jõulise välimusega vormi, mis annab tunnistust headest aegadest ja tänavatel heledas tuledesäras kihutavatest kiiretest semudest põnevuse otsingul.

Suure töömahuga Naked-i mudelite, eriti aga “kõrge lennuga” Performance Naked-i masinate müük on viimastel aastatel kiiresti kasvanud ning nüüd püüavad need nii algajate kui kogenud sõitjate laiade masside pilke, keda meelitab ligi masinate lihtsakoeline stiil ja keskendumine mootorrattasõidunaudingu põhialustele. Need sõitjad ei oota masinalt mitte ainult erutavat tippkiirendusvõimet, vaid väärtustavad kõrgelt ka mugavust, kasutajasõbralikkust ja selgesti eristatavat stiili, mis suurendab nende uhkustunnet oma mootorratta üle.

Värvivalik

Hinnakiri

HONDA CB1000R ABS
HONDA CB1000R ABS Käigukast Kütus Hind (km-ga)
CB1000R ABS Manuaal Bensiin 11 990 € *136 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA CB1000R ABS