Liisingukalkulaator
Täida kõik väljad
Hind 8 400€
Sissemakse %
Jääkväärtus %
Periood, kuud
Intress %
Arvuta
Kuumakse
0,00€

6 kuud euribor on 0.360%

1,9% kehtib koos kaskoga, ilma kaskota intress 4,9%

Teenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvu finantsteenuse tingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Kuvatav intress on näitlik ja lõplik intress sõltub kliendist.

HONDA BLACK SPIRIT

Alates: 8 400 €
* 100 € kuumakse

Tutvustus

Hondal on au esitleda oma Black Spiritit, Shadow Spiriti jõulist variatsiooni, mis on inspireeritud bobber-stiilist ja minimalismist. Black Spiriti üks ja ainus värvitoon toob esile tema julge iseloomu, muutes selle tsikli tubli soorituse ja lihtsa pidamise veelgi nauditavamaks.
Shadow 750 Black Spirit põhineb madalal kolmnurksel profiilil, mis seab juhi kesksele kohale ja on esile toodud eksklusiivsete disainielementidega. Läbiproovitud tehnoloogiad parandavad juhitavust, hõlbustavad kasutamist ning tagavad pühendumist nõudva, kuid samas lõõgastava juhtimise.

Sissepritset on häälestatud nii sujuvust kui erksust silmas pidades, et juht saaks mootori võimsust täiel rinnal nautida. Hooldevaba kardaanülekanne ja usaldusväärne vedelikjahutusega mootor tähendavad stressivaba kasutamist. Shadow 750 Black Spiriti juhtimine on ergastav kogemus – tema agressiivne hoiak ja tänavatel õpitud enesekindlus teevad temast iseenda peremehe.

Värvivalik

Titanium Blade

Hinnakiri

HONDA BLACK SPIRIT
HONDA BLACK SPIRIT Käigukast Kütus Hind (km-ga)
VT750C2B Black Spirit Manuaal Bensiin 8 400 € *95 € kuumakse

Tehnilised andmed

HONDA BLACK SPIRIT